Ratchet & Clank: Promeňte nepřátele v pixely!

Zbraň v novém Ratchet & Clank promění nepřátele do 8bitové podoby.

Insomniac Games momentálně vyvíjí remake prvního dílu Ratchet & Clank. Ten by měl vyjít na jaře 2016 společně s filmem, na kterém je remake založen. Hra představí novou a zajímavou zbraň, která bude nepřátele měnit do 8bitové podoby.

The PixelizerSérie Ratchet & Clank je známá pro širokou škálu různorodých zbraní. Skrze sérii si můžete zastřílet z klasických blasterů nebo házet bomby, střílet kolem sebe smrtící elektřinu, měnit nepřátele v kuřata, a konečně, odpalovat rakety za doprovodu Dvořákovy Novosvětské. Kromě těchto a mnoha jiných klasických prvků se v nejnovějším Ratchetovi objeví nová zbraň vytvořena na zajímavém konceptu. Jmenuje se The Pixelizer (tedy Pixelátor) a jak její název napovídá, bude měnit nepřátele v pixely.

The Pixelizer funguje jako brokovnice a zásahem přemění nepřátele v 8bitové postavy. Projektily zbraně jsou světle zelené a vycházejí z něčeho, co vypadá jako zelená počítačová obrazovka. Zbraň se nasazuje přímo na Ratchetovu pravou ruku a vleze se do ní 12 nábojů. Ještě se neví, jak půjde zbraň ve hře získat. Podle Insomniac Games pro ně bylo vytvoření efektu Pixelizeru největší výzvou.

Efekt vypadá zajímavě a v ostré grafice hry se vynímá velmi dobře. Pixelizer můžete vidět v akci v tomto sedmiminutovém gameplay videu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>