Learn more about the game

Auta v třetí Mafii se budou řídit jako z 60kových filmů

Kdo se nechal inspirovat filmy z šedesátých let minulého století? Ano, myslíte správně! Vývojáři z herního studia Hangar 13.

Mafia 3

Do vydání třetího pokračování nám všem známé hry chybí sice ještě půl roku, ale o hře se objevila další zmíňka. A to přesně o tom, jaké bude řízení aut.

Vývojáři se inspirovali hned několika filmy ze 60. let. Příkladem je třeba americký Bullitt, ve kterém hrála americká filmová špička Steve McQueen.

Řízení aut bude dosti realistické s tím, že ve hře bude hned několik elementů, kteří ovlivní chování vozidla. Tím nejhlavnějším bude vozidlo samo. Bude se přihlížet na celkovou váhu a tehdejší technologii, která byla dostupná.

Dalším faktorem bude vozovka, která bude ve hře velmi rozmanitá. Ať už to bude suchý asfalt, nebo mokrý povrch či dokonce bláto, bude hráč muset zápasit s ovladatelností, která bude na každém druhu cesty jiná.

Vývojáři vydali na YouTube i video, kde oni sami popisují celý tento proces řízení:


Jak bylo řečeno na začátku, Mafia 3 je ve vývoji a k dispozici by měla být 7 října ve verzích pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>