War Thunder letní update “Cesta ke slávě”

Letní update 1.61 "Cesta ke slávě" pro War Thunder výrazně navyšuje bojovou sílu, přináší nové posily v podobě vozidel, tanků a letadel a novinku pro souboje letek.

War Thunder letní update Cesta ke slávě
Hra War Thunder oslaví léto se všemi deseti milióny hráči ukázkou palebné síly, rozšířením nabídky vozidel, novými ničivými tanky a letadly.

Tanky

Do boje se zapojí dvojice nových tanků z 60. let 20. století:

  • M601A americký střední tank 

Americký tank M601A umožňuje tankistům, kteří upřednostňují boj tváří v tvář, hrát agresivně díky čelnímu pancíři. Prodlužuje životnost tanku na bojišti a hráčům poskytuje čas se stáhnout nebo poslat k zemi dalšího nepřítele, zaneprázdněného nabíjením.

M601A americký střední tank

  • T-62 sovětský střední tank

Ruský tank T-62 kompenzuje nižší rychlost vůči modelu T-55 svým 115 mm kanónem, který umí uštědřit pořádnou ránu každým typem munice.

T-62 sovětský střední tank

Letadla

V novém updatu se americké letadlo Thunderbolt dočká úpravy P-47N- 15, čímž se stane nejrychlejším letadlem s pístovým motorem.

Thunderbolt se dočká úpravy P-47N- 15

Posily a souboje letek

Update "Cesta ke slávě" (Road to Glory) přinese i nové funkce pro posádky pozemních vozidel „Posily“. Tankisté, kteří v boji přijdou o jednoho nebo více členů posádky, mohou požádat o náhradu – o nové členy posádky:

  •  v Arcade režimu mohou přivolat nového vojáka z kterékoli části mapy pod podmínkou, že je naživu alespoň jeden člen původní posádky tanku
  • v režimech Realistic a Simulation mohou hráči o posily požádat jen v případě, že se nachází v obsazeném bodě. 

S ohledem na historickou přesnost War Thunder musí hráči počkat na opravu a příchod posil, a až poté se mohou znovu zapojit do boje.

Update do hry přináší i vylepšený systém soubojů letek, který umožňuje letkám stíhačů hrát sezóny, které trvají dva měsíce. Na konci každé sezóny získá 20 nejlepších letek 3000 – 30 000 Zlatých Orlů a nejlepších 100 letek třeba unikátní dekorace, 3D dekorace a jiné emblémy.

War Thunder: Update 1.61 "Road to Glory"

Od 22. července až do 21. srpna probíhá „Operace L.É.T.O.“, ve které hráči mohou plnit různé úkoly a získat unikátní vozidla – třeba M3 Grant nebo ve hře zbrusu nový experimentální sovětský tank KV-220 a rovněž novou americkou stíhačku F7F-3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>