Articles About Images Videos

PUSSY WALK

Zeman art Pussy Walk, hra doslova chodička, tedy hra o chůzi s chřipečkou a nachlazením read more

0.37
Genres Platformer
Themes Comedy
Games

Zeman art Pussy Walk, hra doslova chodička, tedy hra o chůzi s chřipečkou a nachlazením

Nejznámější politická hra posledních let Čské a troufám si říct i Slovenské republiky!! 

http://pussywalk.com/


Nezavírejte tuto stránku, předejdete katastrofě. Barák s Oknama chtěl také takovou hru, ale CIA ji stáhlo protože TATO hra byla mnohem lepší..

TOTO NENÍ PODVOD! OPRAVDU SE TO STALO!

Pokud tento link nepošleš dál deseti lidem, stane se něco strašného.

Důkazy y denního tisku a TV Hroba:

David z Pardubic dostal link na tuto hru, tuto nejen že nehrál, ale ani neposlal své tříleté sestře a do dvou dnů se mu udělal na žaludku vřed a musel odjet do Lánů na terapii.

Petra z Olomouce dostala email s linkem na hru PussyWalk a email poslala do spamu. Do týdne a tří hodin a pěti minut a dvou sekund a tří setin se jí restartoval telefon!

Smil Flaška společně s Prokopem Pytlem při sledování TV a pojídání Italské Pizzy z moravské pece nereagovali na notifikaci o novém emailu, která jim přišla na jejich společný telefon a druhý den je strašně bolela hlava a Pytel dokonce obrátil peristaltiku.

Jsou známy další desítky případů. Nepodceňujte tento fakt při čtení těchto řádků!

Vůbec se to netýká soutěže nebo nějaké mlhy nebo co..

Ke hře:

Ve hře použit soundtrack od známého autora hudby k celovečerním filmům, japonského mr. SamoSaTo JebeTaky. Podmanivá hudba doplněná jemným slovem známého českého komika doprovází děj hry a doslova vás do něj vtáhne. Hudba je dosti značnou porcí zábavy této hry a bez ní by šlo jen o "suchou" arkádovku, bez smyslu a známky zábavy.

Děj se odehrává v blíže neurčeném pokoji - a nejen v něm - kde je nutné dojít si s dosti vrávorajícím pánem co nejdále do pravé části. Tento pohyb omezují a také znepříjemňují věci jako autíčka, stůl a v neposlední řadě alkohol. Nebo chřipečka, což je prakticky jedno.


Přeji SUPER ZÁBAVU a doufám že více a více takových her se mezi lidmi rozšíří a politická satira do herního průmyslu patří ikdyž vydělá asi jen tak úsměv na rtech!!!!

:)

Conny

http://pussywalk.com/

Zeman
Articles