Survival horor Shadows of Kurgansk je na Steamu

Hororová a dobrodružná hra, která vyzkouší vaši schopnost přežít v nebezpečném prostředí. To je hra Shadows of Kurgansk, od 14. července dostupná na Steamu.


Nezávislý ruský tým Yadon Studio oznámil vydání své hororové survival hry Shadows of Kurgansk na Steamu v předběžném přístupu. Hra, která vychází s podporou společnosti Gaijin inCubator, nabízí děsivé singleplayer dobrodružství, které prověří schopnost hráče přežít a nezbláznit se u toho.

Hra Shadows of Kurgansk je dostupná na Steamu od 14. července 2016.

Shadows of Kurgansk hororová hraShadows of Kurgansk survival hra

Shadows of Kurgansk je singleplayer hororová hra, která hráče zavede do temného a nebezpečného prostředí Zóny, ze kterého musí vyváznout se zdravou kůží. Nepřátelské útoky jsou jen špičkou ledovce v porovnání s ostatními hrozbami, které na hráče v Zóně čekají. Jediný chybný krok může vést ke vzniku anomálie, která hráče zpomalí, zabije nebo se z nich zblázní. Vaše postava navíc může zemřít hladem nebo zešílet, když se o ni nebudete starat s využitím dostupných zdrojů.

Hráči se musí spolehnout na své vlastní schopnosti a statečnost při lovu, shromažďování jídla, stavění příbytku a navazování kontaktů s ostatními pozůstalými. Přežití závisí na důkladném hledání materiálů v děsivé krajině,poseté opuštěnými výzkumnými objekty a vojenskými základnami. Zóna není a nikdy nebude bezpečné místo, a proto z ní musí hráči co nejrychleji utéct.

Shadows of Kurgansk Shadows of Kurgansk
Shadows of Kurgansk obsahuje tři herní režimy pro zkušené hráče i nováčky, které otestují jejich schopnosti. Příběhový mód nabízí přes 10 hodin hratelnosti, dobrodružný mód hráčům umožňuje plnit obtížné úkoly, zatímco Survival mód otestuje jejich schopnosti a trpělivost.

Shadows Of Kurgansk – Survival Horror

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>