Kingdom Come: Deliverance vydání odloženo na rok 2017

K nelibosti všech hráčů a fanoušků se tento týden objevila informace o odložení vydání Kingdom Come: Deliverance až na rok 2017. Warhorse Studios rozeslali poměrně podrobnou tiskovou zprávu, ve které své rozhodnutí zdůvodňují.

Kingdom Come: Deliverance odložení na 2017

Další jazykové sady pro Kingdom Come: Deliverance

Warhorse Studios ve své tiskové zprávě uvádějí, že se rozhodli pro odložení vydání Kingdom Come: Deliverance na rok 2017, aby dosáhli kýžené kvality hry. Dnes 26. května 2016 byl vydán nový patch pro Beta verzi, který opraví několik známých chyb a zejména přidává několik kompletních překladů.

Od tohoto “lokalizačního” patche a přidání nových jazykových sad si vývojáři slibují lepší zpětnou vazbu od většího množství fanoušků. K zajištění co nejlepšího zážitku z hraní Beta verze patch obsahuje šest nových jazykových verzí. Kromě původních anglických titulků byly přidány německé, francouzské, ruské, polské, české a čínské titulky.

Nové datum vydání bude oznámeno ještě v letošním roce. Kingdom Come: Deliverance bude dostupné pro Windows PC, Playstation 4 a Xbox One.

Učinit takovéto rozhodnutí a riskovat zklamání a nelibost fanoušků muselo být těžké:

"Ve Warhorse Studios jsme se rozhodli k odložení vydání finální verze Kingdom Come: Deliveranace k zajištění kvality, kterou my i naši hráči očekáváme. Chceme, aby Kingdom Come: Deliverance bylo mimořádnou RPG hrou a toto úsilí si žádá výjimečnou péči a nasazení. Již od počátku úspěšné kampaně na Kickstarteru jsme pozorně naslouchali názorům našich fanoušků a doufáme, že s přidáním nových jazykových sad získáme ještě těsnější zpětnou vazbu k dosažení toho nejlepšího možného herního zážitku. Věříme, že výsledkem  bude velkolepý společný projekt, a bude stát za to čekání."

Nový Patch

Vylepšení Beta verze:

  • Titulky pro jazyky: němčina, francouzština, čeština, polština, ruština a čínština.

Zdokonalení hratelnosti:

  • Odstranění známých chyb v průběhu hry.
  • Oprava chyb způsobujících pád hry.
  • Vylepšený systém dialogů.

Vylepšení grafiky:

  • Pročištění problémů spojených s renderováním osvětlovací technologie SVOGI (Sparse Voxel Octree Global Illumination).

Přístup do Beta verze byl uvolněn 3.3.2016 pro Windows PC. Tato verze obsahuje malou část příběhu ze hry, několik úkolů, nový bojový systém, nové zbraně a první větší bitvu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>