Crazy Killer – dostupné na Steamu v Early Access

Crazy Killer je v pořadí už druhá indie hra, která vzešla z inCubatoru Gaijin Entertainment a vyšla na Steamu v předběžném přístupu. Uživatelé Steamu si navíc mohou hru vyzkoušet zcela zdarma.

Crazy Killer - v Early Access na Steamu
V pořadí už druhá hra, která vzešla z inCubatoru Gaijin Entertainment se 27.4.2016 objevila na Steamu v předběžném přístupu. Tentokrát se jedná o hru Crazy Killer od nezávislých vývojářů,  tvůrců Fantasy Wars, Majesty 2 a strategické série Warlock: Master of the Arcane, ze studia Ino-Co z Ruska.

Hra byla vytvořená ve spolupráci s platformou inCubator společnosti Gaijin Entertainment. InCubator je program na podporu nezávislých tvůrců s unikátními nápady, který se opírá o třináctileté zkušenosti společnosti Gaijin s vývojem her, s jejich produkcí a vydáváním po celém světě.

„Uvedení Crazy Killer v Early Access je druhou z mnoha her, které podporujeme od vývoje až po jejich uvedení v našem inCubatoru Gaijin,“ vysvětluje Anton Yudintsev, prezident společnosti.

Crazy Killer - screenshotCrazy Killer - výběr role

Crazy Killer kombinuje kooperativní akci pro více hráčů a neustále se měnící detektivní příběhy, to vše zabalené do komiksové stylizace. Hráči musí být ostražití, protože jejich soused nemusí být tak neškodný, jak se tváří.

Na začátku každého kola musí hráči zaujmout roli: vraha, šerifa nebo civilisty. Každá role vyžaduje pro dosažení úspěchu odlišný přístup a nikdo zpočátku netuší, kdo je kdo. Hráči musí využít různé předměty a schopnosti k odhalení a zneškodnění zabijáka. K tomu mají k dispozici celou řadu nástrojů, třeba detektor kovů, ale ani ty nejsou zárukou přežití. Když zapípá detektor, hráči si nemohou být jistí, jestli zbraň poblíž patří šerifovi, nebo zabijákovi. Stačí jeden chybný krok a vše vede k pádu a nevyhnutelné smrti. Každý hráč má také určité schopnosti, například hraní za doktora umožňuje hráčům uzdravit týmové kolegy. Každá schopnost má ale zároveň slabinu, která dělá z hráče snadný cíl pro zabijáka, když ho odhalí. Různé kostýmy hráčům pomáhají déle tajit jejich identitu – nikdo asi nebude podezřívat dobrosrdečnou babču nebo hipstera s foťákem, že by mohl být zabijákem.

Crazy Killer - screenshotCrazy Killer - vrah

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>