GDS 2016 – pozvánka na čtrnáctý ročník

Game Developers Session, je nejstarší evropskou a největší domácí konference pro herní vývojáře, proběhne 4. – 5. listopadu 2016 v nových prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze. Již nyní si můžete zakoupit lístek a zaslat svůj návrh přednášky či panelové diskuze.


Game Developers Session 2016 je v pořadí 14. ročník vývojářské konference, která vznikla pod záštitou profesního sdružení České hry. Pořadatelé konference letos očekávají návštěvnost kolem 1 000 lidí se zájmem o hry a jejich vývoj. Pro ty je nachystán nabitý dvoudenní program s inspirujícími přednáškami od
nejlepších nezávislých vývojářů, dva networkingové večírky a speciální prostor pro stánky s přehlídkou nejlepších nezávislých her.

GDS 2015

"Jsem nadšený, protože letošní ročník Game Developers Session bude vůbec největší ve své historii! Právě proto jsme se jej rozhodli uspořádat v překrásných prostorách Národního domu na Vinohradech,” dodává Pavel Barák, ředitel konference.

GDS 2016 Národního dům na VinohradechGDS 2016 Národního dům na Vinohradech

Od včerejšího dne máte možnost zakoupit vstupenky na celou akci, které jsou během září za speciálni “early-bird” cenu.

Pokud byste na konferenci chtěli vystoupit, máte možnost do 15. září poslat návrh své přednášky či panelové diskuze. Letos se konference dotkne množství témat, některé pro inspiraci uvádíme níže:

  • Jak pracovat v malých týmech (postupy, nástroje, technologie,…)
  • Význam komunit a fanoušků pro herní vývoj
  • Vývoj her pro virtuální realitu – Oculus Rift, HTC Vive, Gear VR, …
  • Hry v reálném světě – rozšířená realita
  • Co si může vzít herní design z psychologie
  • Získávání peněz a hledání investorů
  • Navrhování her pro streamovací služby

Návrh své přednášky či diskuze můžete rovnou poslat do tohoto formuláře.
Více se o konferenci dozvíte na oficiálním webu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>