Chcete vstup na GDC v San Franciscu zdarma?

Games Austria přináší nabídku na stipendium pro všechny, kteří by se rádi dostali na GDC 2016 do San Francisca, ale nemají peníze. Pokud si myslíte, že budete herním vývojářem a splníte pár podmínek, čtěte dále!

Image title

Game Developers Conference a Games Austria nabízí už druhým rokem možnost odcestovat na GDC do San Francisca lidem ze střední Evropy. 

Kolik stojí vstupenka s All-Access přístupem? 2.000 dolarů. A to vše můžete mít zdarma. A co je ještě důležitější, Češi mají možnost získat i podporu na cestovní náklady. Takže tady jde již o náklady v hodnotě převyšujících 100.000,- CZK. Samozřejmě ubytování také není z nejlevnějších a v daný termín ceny ještě více rostou. Ale jak sami vidíte, můžete výrazně ušetřit na vstupence a cestě.

Games Austria nabízí tohle stipendium všem studentům, případně i budoucím vývojářům a každý, kdo má chuť se hernímu průmyslu věnovat, má šanci se zde podívat na jednu z největších herních výstav na světě.

Dle informací obdržela asociace Games Austria nespočet přihlášek z jiných států, ale ani jednu z Česka. Snad je to jen o nedostatku informací a ne z důvodu, že u nás není žádný vývojář nebo student, který by měl zájem :-). Pokud je to tedy jen o propagaci, rádi alespoň tímto informativním způsobem pomůžeme.

Přihlášky musíte podat do 5. února, takže času není mnoho. Jednotlivé přihlášky posuzuje komise

Detailní informace o stipendiu a kam poslat přihlášky můžete zde. Tak neváhejte a pokud si myslíte, že máte co nabídnout a rádi se do této herní Mekky podíváte, hurá do toho :-).

Oficiální deadline je sice 24.1., ale žádost přišla v tento den a znamená to, že stále máte pár dní na podání žádosti. Finální deadline je 5.2., kdy se již potvrzují výherci, co prošli posuzováním. Takže čím dříve žádost podáte, tím lépe.

Zde jsou zkopírované podmínky

CONDITIONS

  • Awarded GDC passes are not transferable and cannot be sold.

  • Applicants have to write a clearly-articulated application letter.

  • Accepted scholars have to confirm their travel plans by February 7, 2016 otherwise Games Austria reserves the right to award that pass to another applicant.

  • Scholarship recipients need to be at GDC from March 11, 2016 to March 19, 2016.

  • Scholarship recipients are responsible for all travel arrangements, housing, food, visa, insurance, and other related costs.

  • Scholarship recipients consent using their name and photo in publicity and online communications.

  • Scholarship recipients must join all Games Austria GDC meetings and events organized before, during and after GDC 2016. These meetings include one meeting during pre-registration on March 13 at 18:00 PDT (Pacific Daylight Savings Time), the daily meetings during the conference, one evening event during the conference, and the final meeting on March 19 at 10:30 a.m. PDT.

  • Scholarship recipients have to write about their experience at GDC and publish it on the Games Austria website.

  • Scholarship recipients have to share their experience with the community at game developer meet-ups when back from GDC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>