MSI 2016 – Den 3

Stručné shrnutí třetího hracího dne Mid-Season Invitational, který se odehrává v Šhangai.

MSI 2016

Dnes proběhl třetí hrací den League of Legends Mid-Season Invitational. Celou událost a týmy jsme si lehce představili zde, takže se můžeme rovnou vrhnout na zápasy.

pRVNÍmu ZÁPASu 

dominovali domácí RNG, kteří s výsledkem 10:3 porazili FW. Čínský celek neměl problémy se vypořádat se svým protihráčem a zápas ukončili po 34 minutách, kdy vyhráli důležitý teamfight u Barona a otevřel se jim push k nepřátelskému Nexusu.

v DRUHém ZÁPASe

mohli obhájit své jméno SKT T1, když nastoupili proti americkému celku. To se ovšem nestalo, neboť CLG byly na tuto hru dokonale připravení a obehrávají světového šampiona i přes to, že SKT T1 měli víc killů a víc goldů. Konec hry přišel po 44 minutách, kdy CLG se svým power-playem dokázali ukončit hru za stavu 16:19.

TŘETÍ ZÁPAS

byl začátkem spásy pro evropské zástupce, když vyhráli nad SUP. G2 dokázali vyhrát svůj první zápas, který byl velmi vyrovnaný. Věrní fanoušci už ztráceli naděje, ale v posledních minutách už bylo jasno. Turecký tým SuperMassive prohrává po 39 minutách svůj zápas se skórem 15:23.

ZÁPAS ČTVRTý

byl opět utrpení pro fanoušky SKT T1 a i pro hráče samotné. To, že prohráli svou čtvrtou hru v řadě, určitě zapůsobilo na psychiku hráčů. Moc tomu nepomohl ani fakt, že prohráli proti Flash Wolves, kteří se na začátku nezdáli jako favoriti na výhru. 40 minut a skóre 13:3 bylo pro korejské hráče nepovzbudivé.

PÁTÝ ZÁPAS

potvrdil rozjetý vlak CLG. Turecký tým neměl šanci oponovat americkému týmu, i přes pár povedených akcích. Pouze 30 minut stačilo k tomu, aby CLG ukončili tuto hru se stavem 19:9. Tímto si potvrdili pověst nejlepšího amerického týmu.

v ŠESTém A POSLEDNÍm ZÁPASu DNE

potvrdil domácí tým svou nadvládu nad tímto turnajem, kdy poráží G2 a odnášejí si tak svou šestou výhru v řadě. I přes to, že měli RNG problémy se svým protivníkem v early-game, dokázali využít svůj potenciál v late-game a vyhráli 12:5 po necelých 40 minutách.

MSI 2016 Regions
Statistiky po třetím dni vypadají následovně:

Tým RNG CLG G2 SKT T1 FW SUP
Výhry 6 4 1 2 4 1
Prohry 0 2 5 4 2 5
Pokud se budete chtít podívat, jak jednotlivé zápasy probíhali, navštivte stránku lolesports.com, kde máte odkazy na podrobnější informace o hře a záznamy ze streamu.

Třetí den nebyl moc příznivý korejskému celku SKT T1, neboť si dnes odnesli další 2 prohry. RNG opět potvrdili svoji velmoc a udrželi si své 100% winratio i po dnešním dnu. Zítra opět přineseme shrnutí ze čtvrtého dne, kde doufáme v návrat SKT T1 zpět na vrchol.

Odkaz na stručné shrnutí prvního dne máte zde.
Odkaz na stručné shrnutí druhého dne máte zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>