MSI 2016 – 2. den Semifinále

Dnes se odehrál druhý den semifinále Mid-Season Invitational 2016, který rozhodoval o tom, kdo se postaví tváří tvář proti SKT T1 a bude mít šanci získat světový pohár. Kdo tak učiní se dozvíte uvnitř článku.

MSI 2016

Dnešní zápas se opět odehrál stylem BO5. Stejně jako včera nedošlo na závěrečnou pátou hru a finalistu jsme znali po čtyřech zápasech. Proti SKT T1 ve finále se mohl postavit pouze jeden ze dvou týmů. FlashWolves nebo Counter Logic Gaming. Pojďme ale už na jednotlivé hry v sérii.

První zápas

měli v režii CLG už od začátku. Řídili tempo hry a FLashWolves se jim museli podřídit, neboť neměli skoro žádnou šanci se chopit nějakého objektivu. Před 28 minutou tak americký tým ukořistil barona Nashora pro sebe a trvalo pouze další 3 minuty k ukončení první hry za stavu 11:5.

v zápase druhém

však ukázali FlashWolves svoji hru. Ta samá režie jako hra první, ovšem s tím rozdílem, že teď určovali tempo hry FW. CLG se naopak neuměli bránit technikám soupeře a stálo je to jejich první prohru v sérii. Konečné skóre po 35 minutách bylo 14:5 ve prospěch FlashWolves.

zápas třetí

byl velmi vyrovnaný. Všichni hráči hráli velmi dobrou hru a hned na začátku bylo jasné, že se fanoušci či diváci nebudou nudit. Někde měli lepší taktiku CLG a jinde zase FlashWolves dokázali kontrolovat teamfighty a vyhrávat je. Bohužel mohl vyhrát jen jeden tým a to se povedlo americkému celku, který po skoro 40-ti minutové hře vyhrává 16:12.

čtvrtý a poslední zápas dne

rozhodl o tom, kdo půjde hrát o první místo s vítězem včerejšího dne. Hra, která měla pomalý rozjezd měla o to rychlejší konec. CLG nacházeli lepší pozice v teamfightech i v kontrole objektivů. To vedlo ke skáze FlashWolves, kteří prohrávají 7:17 po 30 minut dlouhé hře.

CLG vs. FW

Dnes se rozhodlo, který tým se zítra postaví proti SKT T1 a bude tak mít šanci vyhrát pohár MSI 2016. CLG, kteří nám předvedli velmi pěkné hry, už jednou na turnaji vyhráli nad korejskou špičkou. A kdo ví, třeba zítra vyhrají podruhé a týmu SKT T1 tak bude stále chybět tento pohár. Necháme se překvapit.

Pokud se budete chtít podívat na to, jak dnešní zápas probíhal, tak se můžete podívat zde, kde najdete odkaz na záznam ze streamu a podrobnější informace o hrách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>