Articles About Images Videos

Star Citizen CZ

Stránka věnovaná Star Citizenu, hře ve které se chci na pár let usadit :) read more

8.2

AC 0.9 Status update 10. 9.

Author: sithard
11-Sep-2014

Category: News

Zde je můj překlad z aktuálního status updatu který rozhodne, zda vypustit nebo ne Arena Commander 0.9, na který se celá komunita třese !

Image title


Zdravím občané!Už se to blíží! Dnes odpoledne vypustíme kandidáta na finální build Arena Commanderu v0.9. Co to znamená? Znamená to, že jsme přesvědčeni, že náš tým vyřešil zbývající kritické bugy a blokátory zjištěné naším interním testovacím týmem.

Co se bude dít dále? Vytváření tohoto buildu bude trvat zhruba 8 hodin. Pro ty, kteří nevědí, jak to probíhá, je vytváření buildu něco jako pečení dortu, to znamená, že jsme dali všechny ingredience na plech a teď je to v troubě. Večer tedy předáme testovacímu týmu horkou kopii tohoto buildu k vyzkoušení.

Proč trvalo tak dlouho upéct dort? Jak naše databáze kódu a assetů roste, čas na vytvoření plně optimalizovaných .pak souborů se prodlužuje a prodlužuje.

Potom musíme patch co nejvíce zmenšit aby se co nejrychleji dostal k našim backerům, protože naše verze obsahuje i staré soubory z předešlých buildů, které už nejsou potřeba. Tento proces také umožňuje našim backerům stáhnout jen patch a ne zbytečně celou hru.

Dále musíme data poslat do všech našich vývojářských studií, aby mohly být dále testovány. Bohužel tento proces trvá až několik hodin.

Ale i když to dnes trvá 8 hodin, tak v budoucnu chceme tento proces mnohem více urychlit s tím jak bude Star Citizen růst a bude čím dál více propracovaný.

Až se tak stane, budeme mít eso v rukávu, které nám umožní maximalizovat testovací čas. Díky tomu že máme naše testovací týmy v Manchesteru a Austinu, můžeme efektivně testovat i přes noc. Anglický tým si vezme build ihned na starost a tým v Austinu a Santa Monice se pustí do práce ve čtvrtek a my budeme ihned vědět jak testování pokračuje. Pokud bude vše fungovat dle plánu build bude připraven na veřejné vypuštění.

V tuto chvíli jsme už opravdu blízko… ale stále se může cokoliv pokazit. Testovací tým bude provádět takzvaný „real life“ test hry, což obsahuje také stažení ze serveru jako každý backer atd. Je to sice vzácné, ale i v této části se může objevit některý bloker, protože ne všechny situace můžeme nasimulovat v kanceláři.

Jakmile nám dá testovací tým „palec nahoru“ pro tento build, přepneme vypínač a pustíme patch k dispozici všem ostatním. Pokud půjde vše podle plánu, můžete Arena Commander 0.9 očekávat ihned poté. V Případě, že se stane nějaká nečekaná chyba, která vyústí v blokátor, náš tým se ho pokusí co nejdříve opravit a tento cyklus začne znovu. O stavu Vás budeme informovat.


Tak co myslíte? Dotáhnout to konečně do konce a my si konečně zalítáme se svýmy vlastnímy wingmany ? :-PSource:
http://www.star-citizen.cz/ac-0-9-status-update-10-9/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


27-Jun-2017

App Match Updated Review

author: Hrvoje Smoljic
category:

You want to quickly find applications based on your interests and opinions on different topics? App Match has got you covered with an easy to use...

0 0
0
27-Jun-2017

The Sum of All Uncharteds

category:

Uncharted game director Escayg promises that the next installment will have a new sense of discovery, exploration and adventure. As the sum of all...

0 0
0
13-Jun-2017

Planet Nomads Giveaway

author: Dmytro Voloshyn
category:

Win a sci-fi sandbox game where you construct your own planetary fate. We have 10 keys for you worth $300 altogether! Building? Check! Exploration?...

0 0
0