Articles About Images Videos

Star Citizen CZ

Stránka věnovaná Star Citizenu, hře ve které se chci na pár let usadit :) read more

8

AC 0.9 Status update 10. 9.

Author: sithard
11-Sep-2014

Category: News

Zde je můj překlad z aktuálního status updatu který rozhodne, zda vypustit nebo ne Arena Commander 0.9, na který se celá komunita třese !

Image title


Zdravím občané!Už se to blíží! Dnes odpoledne vypustíme kandidáta na finální build Arena Commanderu v0.9. Co to znamená? Znamená to, že jsme přesvědčeni, že náš tým vyřešil zbývající kritické bugy a blokátory zjištěné naším interním testovacím týmem.

Co se bude dít dále? Vytváření tohoto buildu bude trvat zhruba 8 hodin. Pro ty, kteří nevědí, jak to probíhá, je vytváření buildu něco jako pečení dortu, to znamená, že jsme dali všechny ingredience na plech a teď je to v troubě. Večer tedy předáme testovacímu týmu horkou kopii tohoto buildu k vyzkoušení.

Proč trvalo tak dlouho upéct dort? Jak naše databáze kódu a assetů roste, čas na vytvoření plně optimalizovaných .pak souborů se prodlužuje a prodlužuje.

Potom musíme patch co nejvíce zmenšit aby se co nejrychleji dostal k našim backerům, protože naše verze obsahuje i staré soubory z předešlých buildů, které už nejsou potřeba. Tento proces také umožňuje našim backerům stáhnout jen patch a ne zbytečně celou hru.

Dále musíme data poslat do všech našich vývojářských studií, aby mohly být dále testovány. Bohužel tento proces trvá až několik hodin.

Ale i když to dnes trvá 8 hodin, tak v budoucnu chceme tento proces mnohem více urychlit s tím jak bude Star Citizen růst a bude čím dál více propracovaný.

Až se tak stane, budeme mít eso v rukávu, které nám umožní maximalizovat testovací čas. Díky tomu že máme naše testovací týmy v Manchesteru a Austinu, můžeme efektivně testovat i přes noc. Anglický tým si vezme build ihned na starost a tým v Austinu a Santa Monice se pustí do práce ve čtvrtek a my budeme ihned vědět jak testování pokračuje. Pokud bude vše fungovat dle plánu build bude připraven na veřejné vypuštění.

V tuto chvíli jsme už opravdu blízko… ale stále se může cokoliv pokazit. Testovací tým bude provádět takzvaný „real life“ test hry, což obsahuje také stažení ze serveru jako každý backer atd. Je to sice vzácné, ale i v této části se může objevit některý bloker, protože ne všechny situace můžeme nasimulovat v kanceláři.

Jakmile nám dá testovací tým „palec nahoru“ pro tento build, přepneme vypínač a pustíme patch k dispozici všem ostatním. Pokud půjde vše podle plánu, můžete Arena Commander 0.9 očekávat ihned poté. V Případě, že se stane nějaká nečekaná chyba, která vyústí v blokátor, náš tým se ho pokusí co nejdříve opravit a tento cyklus začne znovu. O stavu Vás budeme informovat.


Tak co myslíte? Dotáhnout to konečně do konce a my si konečně zalítáme se svýmy vlastnímy wingmany ? :-PSource:
http://www.star-citizen.cz/ac-0-9-status-update-10-9/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


0 comments
23-Oct-2017

Elex Review

at: Elex
author: Olga Ivanova
category:

Elex is a brand new IP by Piranha Bytes. Following the studio's long-running formula of action single-player RPG, it delivers a challenging experience...

0 0
0
23-Oct-2017

Gold Rush: The Game Review

author: Benjamin Green
category:

Behold the majesty of Digging through Dirt Simulator 2017! A beautiful looking and sounding game that could have been great, this game is too bogged...

0 0
0
23-Oct-2017

Jydge Review (Switch)

at: JYDGE
author: Hrvoje Smoljic
category:

Release your inner cyborg cause it's time to bring order to the neon-lit city streets in Jydge. After Neon Chrome and Time Recoil, developer 10ton...

0 0
0