Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more


7.3
Page rating

GDH Meetup #11 - Chemie herního zážitku

Author: Veronika
07-Oct-2016

Category: News

Game Dev Hub meetupy už jsou tu skoro rok! Nezmeškejte ten jedenáctý s podtitulem "Chemie herního zážitku". Hlavními speakery večera budou Marek Žilavý z Charged Monkey a Pavel Barák za České Hry, který představí blížící se konferenci GDS.

11. Game Dev Hub meetup
11. Game Dev Hub meetup se opět uskuteční v prostorách Prague Startup Center (Jungmannova 36/31, Praha 1 (vchod A, 3. patro)) a opět v úterý 11.10. Po krátkém úvodu, který více představí blížící se herní konferenci Game Developers Session, vás čeká hlavní speaker dne Marek Žilavý s extra zajímavou přednáškou.

Program

18:00 - začátek

18:30 - 18:50 - Pavel Barák - České hry

Herní konference Game Developers Session pro letošní rok je už prakticky tu, proto si blíže představíme, na co se můžete těšit, jaké jsou pro letošek novinky a co byste na této akci neměli minout.

19:00 - 19:50 - Marek Žilavý - Charged Monkey

Během dlouhých let v herním průmyslu vyzkoušel Marek Žilavý vývoj pro většinu platforem v různých (často velmi pestrých) podmínkách. Vráskami starostí i smíchu poznamenaný vývojář svoje bohaté zkušenosti momentálně předává kolegům v pražském studiu Charged Monkey jako game designer.
Charged Monkey
"Chemie herního zážitku"

Různorodost herních žánrů se neustále mění a narůstá - co když právě teď, někde ve světě vzniká nový herní žánr, jehož popularita každou chvíli exploduje a pohltí hráče z celého světa? Zajímavá přednáška, zabývající se různými na první pohled nedůležitými událostmi v oblasti herního průmyslu, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli vámi vydávaná hra uspěje nebo se propadne do zapomnění.

20:00 - 21:00 - diskuse a networking

Přednášky budou v českém jazyce. Akce je otevřená pro širokou veřejnost a přístupná zdarma. 

Source:
https://www.facebook.com/events/310308976016765/
http://www.gdsession.com/
http://chargedmonkey.com/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0