Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more


7.3
Page rating

GDH Meetup #10 - VR a open world

Author: Veronika
13-Sep-2016

Category: News

S novým školním rokem jsou zpět i pravidelná setkání Game Dev Hub meetups. Od září startuje zimní sezóna a hlavní novinkou je změna lokace i dne konání! Desáté setkání se uskuteční v prostorách Prague Startup Center v úterý 20.9. Čekají vás tři hosté a dvě chystané hry.

GDH Meetup #10 - VR a open world
Prázdniny jsou sice pryč, ale Game Dev Hub meetup je tu zpět! Zimní sezóna startuje dvěma velkými novinkami: změna lokace a den konání.

Místo konání: Prague Startup Center, Jungmannova 36/31, Praha 1 (vchod A, 3. patro)
Termín: úterý 20.9.2016


Na programu jsou tři hosté, dvě chystané hry a plno technických detailů z jejich vývoje.

18:00 - začátek

18:30 - 19:30 - Jaroslav Stehlík - DIVR Labs - "Natáčení Mixed Reality"

Jaroslav je lead programmer v nově vzniklé herní společnosti DIVR Labs, která se zaměřuje na vývoj VR titulů. Jejich první hra Blue Effect již brzy vyjde na Steamu pro zařízení HTC Vive. Na přednášce se dozvíte jaká jsou úskalí a specifika natáčení traileru pro VR produkt.

Během celé akce si budete moci hru vyzkoušet.

19:30 - 20:30 - Tomáš Popek a Daniel Maslovský - Craneballs - "Od mobilů k počítačové hře vesmírných rozměrů. Vývoj Planet Nomads v Unity"

Tomáš je hlavní programátor na Planet Nomads. V Craneballs pracuje od roku 2011.
Daniel se díky angličtině a propařenému mládí dostal do Craneballs v roce 2012.

Příběh o tom, kterak si malý tým splnil dávný sen o počítačové hře a dodnes jej překvapuje, o kolik je PC svět pro vývojáře přívětivější. Pokryjí vývoj, marketing i současné možnosti Unity enginu a jak je posunout dále. Chybět nemůže ani procedurální generování planet o tisíci čtverečních kilometrech.

Source:
https://www.facebook.com/events/1097245787025404/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0