Articles About Images Videos

War Thunder

is an online multiplayer combat game developed by Gaijin Entertainment for Microsoft Windows, Mac OS X, and PlayStation 4. It is currently in the open beta testing phase... read more

War Thunder letní update "Cesta ke slávě"

Author: Veronika
04-Aug-2016

Category: News

Letní update 1.61 “Cesta ke slávě” pro War Thunder výrazně navyšuje bojovou sílu, přináší nové posily v podobě vozidel, tanků a letadel a novinku pro souboje letek.

War Thunder letní update Cesta ke slávě
Hra War Thunder oslaví léto se všemi deseti milióny hráči ukázkou palebné síly, rozšířením nabídky vozidel, novými ničivými tanky a letadly.

Tanky

Do boje se zapojí dvojice nových tanků z 60. let 20. století:
  • M601A americký střední tank 
Americký tank M601A umožňuje tankistům, kteří upřednostňují boj tváří v tvář, hrát agresivně díky čelnímu pancíři. Prodlužuje životnost tanku na bojišti a hráčům poskytuje čas se stáhnout nebo poslat k zemi dalšího nepřítele, zaneprázdněného nabíjením.

M601A americký střední tank
  • T-62 sovětský střední tank
Ruský tank T-62 kompenzuje nižší rychlost vůči modelu T-55 svým 115 mm kanónem, který umí uštědřit pořádnou ránu každým typem munice.

T-62 sovětský střední tank

Letadla

V novém updatu se americké letadlo Thunderbolt dočká úpravy P-47N- 15, čímž se stane nejrychlejším letadlem s pístovým motorem.

Thunderbolt se dočká úpravy P-47N- 15

Posily a souboje letek

Update "Cesta ke slávě" (Road to Glory) přinese i nové funkce pro posádky pozemních vozidel „Posily“. Tankisté, kteří v boji přijdou o jednoho nebo více členů posádky, mohou požádat o náhradu – o nové členy posádky:
  •  v Arcade režimu mohou přivolat nového vojáka z kterékoli části mapy pod podmínkou, že je naživu alespoň jeden člen původní posádky tanku
  • v režimech Realistic a Simulation mohou hráči o posily požádat jen v případě, že se nachází v obsazeném bodě. 
S ohledem na historickou přesnost War Thunder musí hráči počkat na opravu a příchod posil, a až poté se mohou znovu zapojit do boje.

Update do hry přináší i vylepšený systém soubojů letek, který umožňuje letkám stíhačů hrát sezóny, které trvají dva měsíce. Na konci každé sezóny získá 20 nejlepších letek 3000 – 30 000 Zlatých Orlů a nejlepších 100 letek třeba unikátní dekorace, 3D dekorace a jiné emblémy.Od 22. července až do 21. srpna probíhá „Operace L.É.T.O.“, ve které hráči mohou plnit různé úkoly a získat unikátní vozidla – třeba M3 Grant nebo ve hře zbrusu nový experimentální sovětský tank KV-220 a rovněž novou americkou stíhačku F7F-3.

Source:
http://www.gamespress.com/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


0 comments
16-Oct-2017

Top 5 Tips On How To Start Strong In Shadow of War

author: Nick Banks
category:

Middle Earth: Shadow of War does everything its predecessor did and more. Much, much more. Which is why it can sometimes be a little overwhelming to...

0 0
0
16-Oct-2017

Pyre Review

at: Pyre
category:

Enter the Rites and fight for your freedom! Lead a party of exiles through an ancient purgatory and participate in fast-paced sport-like rituals...

0 0
0
13-Oct-2017

Batman: The Enemy Within - Episode 2 Review (PC)

author: Sean Rehbein
category:

Trust is gained, tested, and lost in the second episode of the second season of Telltale's Batman series. More villains enter the fray, testing,...

0 0
0
21-Dec-2016

Way of the Samurai update kicks War Thunder out of Open Beta

author: Dmytro Voloshyn
category:

War Thunder enters release of main game - moves out of Open Beta. Update ‘Way of the Samurai’ reveals the Japanese tanks, adds cockpit interiors for...

0 0
0
11-Aug-2016

War Thunder's Naval Battles will be showcased at Gamescom

author: Dmytro Voloshyn
category:

Gaijin Entertainment announces Naval Battles for War Thunder. Naval Battles launches in Closed Beta later this year with “Knights of the Sea”.

0 0
0