Articles About Images Videos

Shadow of Kurgansk

is an andventure game, where you need to survive in an area full of danger and mistery. Fight zombies, build asylums, find your way back home. read more

1.8

Survival horor Shadows of Kurgansk je na Steamu

Author: Veronika
18-Jul-2016

Category: News

Hororová a dobrodružná hra, která vyzkouší vaši schopnost přežít v nebezpečném prostředí. To je hra Shadows of Kurgansk, od 14. července dostupná na Steamu.


Nezávislý ruský tým Yadon Studio oznámil vydání své hororové survival hry Shadows of Kurgansk na Steamu v předběžném přístupu. Hra, která vychází s podporou společnosti Gaijin inCubator, nabízí děsivé singleplayer dobrodružství, které prověří schopnost hráče přežít a nezbláznit se u toho.

Hra Shadows of Kurgansk je dostupná na Steamu od 14. července 2016.

Shadows of Kurgansk hororová hraShadows of Kurgansk survival hra

Shadows of Kurgansk je singleplayer hororová hra, která hráče zavede do temného a nebezpečného prostředí Zóny, ze kterého musí vyváznout se zdravou kůží. Nepřátelské útoky jsou jen špičkou ledovce v porovnání s ostatními hrozbami, které na hráče v Zóně čekají. Jediný chybný krok může vést ke vzniku anomálie, která hráče zpomalí, zabije nebo se z nich zblázní. Vaše postava navíc může zemřít hladem nebo zešílet, když se o ni nebudete starat s využitím dostupných zdrojů.

Hráči se musí spolehnout na své vlastní schopnosti a statečnost při lovu, shromažďování jídla, stavění příbytku a navazování kontaktů s ostatními pozůstalými. Přežití závisí na důkladném hledání materiálů v děsivé krajině,poseté opuštěnými výzkumnými objekty a vojenskými základnami. Zóna není a nikdy nebude bezpečné místo, a proto z ní musí hráči co nejrychleji utéct.

Shadows of Kurgansk Shadows of Kurgansk
Shadows of Kurgansk obsahuje tři herní režimy pro zkušené hráče i nováčky, které otestují jejich schopnosti. Příběhový mód nabízí přes 10 hodin hratelnosti, dobrodružný mód hráčům umožňuje plnit obtížné úkoly, zatímco Survival mód otestuje jejich schopnosti a trpělivost.
Source:
http://store.steampowered.com/app/463860/
https://www.youtube.com/watch?v=bVDbFuL66No&feature=youtu.be
Shadowskurgansk.net
Newsletter
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
27-Mar-2017

Mass Effect: Andromeda Review (PS4)

author: Hrvoje Smoljic
category:

Mass Effect Andromeda, the newest entry in the highly popular Mass Effect series, makes the journey to a new galaxy with a promise of a fresh start....

0 0
0