Articles About Images Videos

Scrap Garden

​is a charming puzzle platformer about the adventures of Canny, a lonely robot, who awakens in a post-apocalyptic world to find all other robots shut down and seized up. read more

Scrap Garden Video Recenze

Author: Veronika
23-Jun-2016

Category: Review

Obrovská robotí apokalypsa a smutný příběh robůtka Cannyho to je Scrap Garden. Podívejte se na recenzi nové indie puzzle plošinovky, která vyšla letos v květnu na Steamu.

Scrap Garden Video Recenze
"Scrap Garden je okouzlující puzzle plošinovka o dobrodružstvích Cannyho, opuštěného robota, který se probouzí v post apokalyptickém světě, v němž jsou všichni ostatní roboti nehybní a vypnutí. Co se s Městem stalo? Proč se všichni roboti zastavili? Přežil ještě někdo další? Malý rezavý Canny bude muset napnout všechny svoje síly, ale našel odpovědi na tyto otázky... a pokusil se vše napravit".

Alfa verze hry vyšla letos v květnu a je dostupná na Steamu za 14,99€.Shrnutí video recenze.

Svět robotů se zhroutil, došly baterky a všichni roboti až na Cannyho zemřeli. Canny se ve svém napínavém příběhu pokusí zachránit a obnovit robotí svět, to je bez spoilerování základní příběh hry. Canny, by se dal přirovnat k hrdinovi filmu Wall-e, akorát na rozdíl od filmu je velice nemotorný.

Scrap Garden hlavní hrdina Canny

Prostředí a grafika

Hra ve své alfa verzi vypadá naprosto krutopřísně-ultra-mega luxusně. Amotsféra, celý vizuál i zvuky hry na mne od první chvíle velice zapůsobili. Nejedná se o normální hru, tahle je umělecký počin!

Když procházíme hrou, čekají na nás 2 prostředí - to první je město, které je plné mrtvých robotů a to druhé je depresivní podzemí s krysami a pavouky, kteří nás svým dotykem zabijí.

Scrap Garden prostředí městaScrap Garden podzemí
Grafika hry působí originálně, avšak ve hře nejsou HD textury, takže je vše takové rozostřené. Na druhou stranu samotný hrdina je graficky velice dobře zpracován. Zvuk patří mezi další silnou součást hry. Vždy k danému prostředí hraje nějaká smutná nebo děsivá hudba.

Hratelnost

Krom samotného plnění příběhu můžeme ve hře sbírat drahokamy, hrát si s barely či jen tak prozkoumávat svět. Hra nás postupně dostává do děsivého podzemí, ve kterém zatím tolik možností není, jako ve městě.

Scrap Garden je originální indie hra, avšak má i své nedostaky. Mezi ten hlavní patří nemotorný hlavní hrdina. No tedy spíše jeho ovládání, je nepřesné a zpomalené. A další záporný bod patří kameře, která se občas bugne a tak prostě nic nevidíme a můžeme hru restartovat.

Scrap Garden grafika

Shrnutí

Mezi klady hry patří originální příběh a zpracování, nádherná grafika a luxusní soundtrack a také interaktivnost prostředí. Hru Srap Garden vám můžu doporučit na odpočinkové hraní.

Autor: Zek

SCORE: 8/10

Rate this article
- 0 - 0Comments


0 comments
14-Dec-2017

Reef Shot Review

at: Reef Shot
author: Dakota Gordon
category:

The earth is far more water than land. The depths of the ocean floor are as potentially hazardous as the outer reaches of space. Stumbling upon...

0 0
0
13-Dec-2017

Top Five Games To Surprise You In 2018

author: Nick Banks
category:

When you work in videogames journalism, you stay plugged in for your work. By that, I mean you keep the industry and all its cards right there in your...

0 0
0
13-Dec-2017

Overwatch Winter 2017 Skins Ranked

at: Overwatch
author: Sean Rehbein
category:

Overwatch celebrates the season with 7 new legendary skins for its heroes! We see whose been naughty and whose been nice by looking at their quality...

0 0
0
14-Jul-2016

Scrap Garden Giveaway

author: KeenGamer
category:

As usually we bring you another giveaway. This time you can win a delightful platformer and play Scrap Garden as a robot Canny. The game has received...

0 0
0
13-Jul-2016

Scrap Garden - Review

author: Karl Rocco
category:

From developer Flazm Interactive Entertainment, comes a delightful puzzle platformer inspired by the likes of Spyro the Dragon and Crash Bandicoot....

0 0
0