Articles About Images Videos

ROCCAT

navrhuje nejlepší herní výrobky na světě. Společnost byla založena v Hamburgu v roce 2007. read more

8.2

ROCCAT rozšiřuje nabídku klávesnic

Author: Veronika
31-May-2016

Category: News

Společnost ROCCAT, německý výrobce příslušenství, dnes představil zbrusu novou konstrukci mechanické klávesnice. Ultra kompaktní ROCCAT Suora dorazí na pulty obchodů v červenci.


Klávesnice ROCCAT Suora se začne prodávat začátkem června 2016 za maloobchodní cenu 99,00 euro.

Bezrámová konstrukce klávesnice Suora odráží filozofii čisté a výkonné mechanické klávesnice pro všechny hráče. Robustní, ale kompaktní hliníková konstrukce nabízí konzistentní platformu bez rozptylování. Žádná opěrka pro dlaně, hrubé linie, tlačítka pro palce nebo zbytečné klávesy pro ovládání médií – jenom vysoce kvalitní mechanické klávesy, usazené v odolné základně. Strohý design zabezpečí, že se dostanete k akci a ničím narušenému hraní blíže a rychleji.

Suora je vybavená pokročilou technologií anti-ghosting, která zabezpečí, že každý jeden stisk klávesy bude znovu a znovu zaregistrovaný (s odezvou 1000 Hz (1 ms) s vámi bude při každém stisku klávesy). Pevná konstrukce je doplněná odolnými mechanickými klávesami, každá s životností 50 milionů stlačení.

Podsvícení kláves má exkluzivní ROCCAT modrou barvu a podporuje efekt dýchání s 11 úrovněmi jasu, což zaručuje špičkové osvětlení.


Klávesnice Suora také v plné míře podporuje ROCCAT Swarm, softwarové ztělesnění filozofie ROCCAT - být připravený na budoucnost. Bude vám jistit záda na všech relevantních herních platformách a zařízeních. Je to systém nové generace, který sdružuje všechny hry, aplikace a produkty ROCCAT na jednom místě. Jde o velitelský můstek, který vás nenechá nikdy ve štychu.


Technické specifikace

  • pokročilá anti-ghosting technologie
  • odezva 1000 Hz
  • 50 milionů stlačení kláves (spínače TTC)
  • multimediální funkce
  • 6 programovatelných makro kláves

Rozměry / váha

  • šířka 12,5 cm, výška 43.0 cm


Rate this article
- 0 - 0


Comments


0 comments
19-Oct-2017

Party Hard Tycoon Preview

category:

Set up your very own clubs and party locations, pleasing different crowds of people at every venue. Buy speakers, decorations, and food to keep your...

0 0
0
18-Oct-2017

Civilization VI - Khmer Preview

category:

Take a first look at the Khmer Empire, the new CIV VI Civilization leaded by King Jayavarman VII ! Are you a tolerant and religious leader whose...

0 0
0
18-Oct-2017

Neon Chrome Review (Switch)

author: Joshua Olivieri
category:

Neon Chrome is a well-designed game that finally makes its way to the Nintendo Switch. Developer 10tons has delivered a great port of the title; the...

0 0
0