Articles About Images Videos

Kingdom Come: Deliverance

is an upcoming role-playing video game, set in the 15th century medieval Central Europe with a focus on historically accurate and realistic content. read more

Kingdom Come: Deliverance vydání odloženo na rok 2017

Author: Veronika
26-May-2016

Category: News

K nelibosti všech hráčů a fanoušků se tento týden objevila informace o odložení vydání Kingdom Come: Deliverance až na rok 2017. Warhorse Studios rozeslali poměrně podrobnou tiskovou zprávu, ve které své rozhodnutí zdůvodňují.

Kingdom Come: Deliverance odložení na 2017

Další jazykové sady pro Kingdom Come: Deliverance

Warhorse Studios ve své tiskové zprávě uvádějí, že se rozhodli pro odložení vydání Kingdom Come: Deliverance na rok 2017, aby dosáhli kýžené kvality hry. Dnes 26. května 2016 byl vydán nový patch pro Beta verzi, který opraví několik známých chyb a zejména přidává několik kompletních překladů.

Od tohoto "lokalizačního" patche a přidání nových jazykových sad si vývojáři slibují lepší zpětnou vazbu od většího množství fanoušků. K zajištění co nejlepšího zážitku z hraní Beta verze patch obsahuje šest nových jazykových verzí. Kromě původních anglických titulků byly přidány německé, francouzské, ruské, polské, české a čínské titulky.

Nové datum vydání bude oznámeno ještě v letošním roce. Kingdom Come: Deliverance bude dostupné pro Windows PC, Playstation 4 a Xbox One.

Učinit takovéto rozhodnutí a riskovat zklamání a nelibost fanoušků muselo být těžké:

"Ve Warhorse Studios jsme se rozhodli k odložení vydání finální verze Kingdom Come: Deliveranace k zajištění kvality, kterou my i naši hráči očekáváme. Chceme, aby Kingdom Come: Deliverance bylo mimořádnou RPG hrou a toto úsilí si žádá výjimečnou péči a nasazení. Již od počátku úspěšné kampaně na Kickstarteru jsme pozorně naslouchali názorům našich fanoušků a doufáme, že s přidáním nových jazykových sad získáme ještě těsnější zpětnou vazbu k dosažení toho nejlepšího možného herního zážitku. Věříme, že výsledkem  bude velkolepý společný projekt, a bude stát za to čekání."

Nový Patch

Vylepšení Beta verze:
  • Titulky pro jazyky: němčina, francouzština, čeština, polština, ruština a čínština.

Zdokonalení hratelnosti:

  • Odstranění známých chyb v průběhu hry.
  • Oprava chyb způsobujících pád hry.
  • Vylepšený systém dialogů.

Vylepšení grafiky:

  • Pročištění problémů spojených s renderováním osvětlovací technologie SVOGI (Sparse Voxel Octree Global Illumination).
Přístup do Beta verze byl uvolněn 3.3.2016 pro Windows PC. Tato verze obsahuje malou část příběhu ze hry, několik úkolů, nový bojový systém, nové zbraně a první větší bitvu.

Source:
info@warhorsestudios.cz - newsletter
Rate this article
- 0 - 0


Comments


0 comments
17-Oct-2017

Smite Guide: How To Play Ratatoskr In Conquest

at: SMITE
author: Chris Robinson
category:

He's small, furry, adorable and totally devastating on the battlefield, Ratatoskr is a god that is a lot more powerful than players think. So here's a...

0 0
0
16-Oct-2017

Top 5 Tips On How To Start Strong In Shadow of War

author: Nick Banks
category:

Middle Earth: Shadow of War does everything its predecessor did and more. Much, much more. Which is why it can sometimes be a little overwhelming to...

0 0
0
16-Oct-2017

Pyre Review

at: Pyre
category:

Enter the Rites and fight for your freedom! Lead a party of exiles through an ancient purgatory and participate in fast-paced sport-like rituals...

0 0
0
03-Jun-2017

Kingdom Come: Deliverance Trailer

category:

New trailer for Kingdom Come: Deliverance is released by Warhorse Studios. The end of the trailer teases a global announcement coming on June 9th.

0 0
0
15-Jul-2016

Warhorse Studios shared new Kingdom Come features

author: Dmytro Voloshyn
category:

Despite being delayed until 2017, Kingdom Come: Deliverance is looking sweeter and sweeter with each update.

0 0
0