Articles About Images Videos

League of Legends

(LoL) is a multiplayer online battle arena video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows and Mac OS X, inspired by the mod Defense of the... read more


7.9
Page rating

MSI 2016 - Finále

Author: patrikbruzek
16-May-2016

Category: Reportage

Dnes proběhlo finále, tudíž poslední den celého Mid-Season Invitational 2016. Dnešní vítěz pozvedl pohár turnaje. Byly to američtí CLG, nebo korejští SKT T1, kterým tento pohár chyběl? To se dozvíte níže.

MSI 2016

Dnešní zápas se klidně mohl odehrát stylem BO3, neboť pouze 3 zápasy stačili jednomu z týmů k výhře a k tomu, aby si přidali na svou zeď slávy další pohár. Pojďme ale na jednotlivé zápasy.

První zápas

byl velmi vyrovnaný a až do konce hry nebylo jasné, kdo vzejde jako vítěz. Ve 29 minutě si CLG přisvojili Baron Buff a stačilo jim už jen vyhrát jeden teamfight a jít ukončit hru. Bohužel měli smůlu a SKT T1 ukončili hru po 35 minutách za stavu 16:9.

V zápase druhém

určoval tempo americký celek. Hlídali si pozice, objektivy i soupeře. V mid-game začal korejský tým odchytávat hráče CLG a pak jim stačil jeden teamfight, Baron Nashor a SKT T1 mohli ukončit hru. Ve 35 minut dlouhé hře se skórem 15:7 si tak korejský gigant připisuje svou druhou výhru.

Zápas třetí

byl poslední pro celou událost MSI 2016. Tato hra byla už velmi jednoznačná. I přes snahu CLG, kteří odolávali svému soupeři celých 37 minut, se podařilo týmu SKT T1 konečně ukončit třetí a poslední hru za stavu 27:7.

SKT T1 wining MSI 2016
Dnes SKT T1 dokázali to, že jsou světovou špičkou a odnášejí si celkové vítězství turnaje Mid-Season Invitational 2016. Jejich první vítězství na této události a také jediný pohár, který korejskému týmu chyběl.

Pokud se budete chtít podívat na to, jak dnešní zápas probíhal, tak se můžete podívat zde, kde najdete odkaz na záznam ze streamu a podrobnější informace o hrách.

Source:
http://www.lolesports.com/en_US/msi/msi_2016/schedule/elim/Finals
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0
24-Feb-2017

Team Liquid Holding Tryouts For Possible Lineup Changes

author: Steven Waynick
category:

After a less than stellar performance thus far, Team Liquid could be making some drastic changes to their lineup, including a possible role swap for...

0 0
0
14-Sep-2015

Support guide (Bronze/Silver edition)

author: Jaedong
category:

Role of somebody who dedicates most of his gold (if not all) to his team is often unwanted. I would say this trend has a reason. In more than 50%...

0 0
0