Articles About Images Videos

League of Legends

(LoL) is a multiplayer online battle arena video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows and Mac OS X, inspired by the mod Defense of the... read more


7.9
Page rating

MSI 2016 - 1. den Semifinále

Author: patrikbruzek
13-May-2016

Category: Reportage

Dnes se odehrál první den semifinále Mid-Season Invitational 2016, který rozhodoval o tom, který z týmů bude blíže k poháru. Bude to SKT T1, nebo RNG? To se dozvíte, pokud si přečtete článek.

MSI 2016
Dnešní zápas se odehrál stylem BO5 oproti předchozím pěti dnům. Bohužel se nehrálo pět zápasů, ale jen 4. Což nám neumožnilo si vychutnat napětí na obou stranách, kdy by týmy měli skóre 2:2. Proti sobě se dnes postavil dominant celého turnaje, čínský celek RoyalNeverGiveUp, který měl na svém kontě 8 výher a pouze 2 prohry a světová korejská špička SKT T1 s poměrem 6/4 (w/l).

První zápas

ovládli RNG, kteří měli dobře rozjeto z předchozích dnů. Výhru jim zajistilo neustálé kontrolování objektivů, ke kterým se jejich oponenti neměli šanci dostat. SKT T1 tak první 40-ti minutovou hru "zaspali" a za stavu 12:11 prohrávají první hru v sérii.

V druhém zápase

se nám vrátili naši známí SKT T1 a po neuvěřitelně krátké hře doslova převálcovali RNG. Ti neměli šanci něco udělat, protože to, co sami dělali v zápase prvním, dělal teď jejich oponent. Pouhých 23 minut stačilo k tomu, aby SKT T1 ukončili hru za stavu 19:3.

v zápase třetím 

bylo opět na co koukat. Velmi vyrovnaná hra byla sice v režii korejského týmu, ale RNG si vždy našli nějakou odpověď na tahy a chyby protihráčů. Ovšem rozjetý vlak jménem SKT T1 nejde jen tak zastavit. O tom svědčí jejich druhá výhra v sérii za stavu 22:10 po 36 minut dlouhé hře.

čtvrtý a zároveň poslední zápas

dokázali SKT T1 vyhrát s čistým kontem. RNG neměli žádné killy, draky ani dokonce turrety. Přišla doslova destrukce čínského favorita, se kterým si korejský tým už jen tak pohrával. Skóre 9:0 a 27 minut mluví za své.

SKT T1 vs. RNG
Po dnešním dni se mohou RNG rozloučit s pohárem a budou hrát o třetí/čtvrté místo proti tomu, kdo prohraje v zítřejším zápase. SKT T1 mají na dosah jediný pohár, který ještě nemají a zítřejší den rozhodne o tom, s kým o něj budou soupeřit.

Pokud se budete chtít podívat na to, jak dnešní zápas probíhal, tak se můžete podívat zde, kde máte odkaz na záznam ze streamu a podrobnější informace o hrách.

Source:
http://www.lolesports.com/en_US/msi/msi_2016/schedule/elim/Semifinals
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0
24-Feb-2017

Team Liquid Holding Tryouts For Possible Lineup Changes

author: Steven Waynick
category:

After a less than stellar performance thus far, Team Liquid could be making some drastic changes to their lineup, including a possible role swap for...

0 0
0
14-Sep-2015

Support guide (Bronze/Silver edition)

author: Jaedong
category:

Role of somebody who dedicates most of his gold (if not all) to his team is often unwanted. I would say this trend has a reason. In more than 50%...

0 0
0