Articles About Images Videos

Crossout

is a post-apocalyptic vehicular combat MMO developed by Targem Games and is currently in development for the PC platform. read more

Crossout - Recenze

Author: Veronika
13-May-2016

Category: Review

Úspěšná MMO hra, War Thunder, od ruského studia Gaijin Entertainment má svého svého sourozence, kterého vývojáři pojmenovali Crossout.


"VYTVOŘ - JEĎ - ZNIČ"
Oficiální slogan hry v překladu hovoří naprosto jasně. Pokud jste si někdy chtěli postavit vlastní úžasné bojové vozítko, tak je tato hra přesně pro vás.


Shrnutí video recenze

Hra Crossout se odehrává v post apokaliptickém světě, kdy lidé naprosto zničili planetu zemi a přežili jste pouze vy a ostatní hráči.

Hraj a Tvoř

Každé vozidlo ve hře je naprosto originální a autoři tvrdí, že je k dispozici více jak 1000 možností stavby vozidla. Celková stavba vozidla je na systému drag and drop, neboli chyť a polož. Jednoduše si můžete kupovat různé díly, nebo je přímo získáváte za úspěchy v bitvách, které pak můžete libovolně namontovat na vaše bitevní vozítko.

Crossout recenze beta verzeCrossout 1000 možností stavby vozidla

Teď si říkáte, že si na auto při prvním spuštění dáte pancíř 500 milimetrů a bazuku. Tak to ale nefunguje. Za úspěchy v bitvách získáváte body, které teprve můžete směňovat za zkušenosti ve vývoji vašich zbraní či součástí vozidla.

Crossout stavba vozidlaCrossout vylepšování vozidla

Jeď a Znič

Bitvy samotné už probíhají velmi podobně jako ve War Thunderu, akorát jsou o dost rychlejší. Bitva začne, vy a vaši spoluhráči s jejich epickými vozidly se rozjedete do gigantické mapy rychlostí více jak 80 kilometrů za hodinu a jedete ničit nepřátele.

Žádné respawny zde nečekejte, umřete a máte smůlu. Převrátíte se - nepřitel vás zabije - umřete a máte smulu. Nepřítel vám ustřeli kola - umřete a máte smulu. Nepřítel vás střelí do motoru - explodujete a máte co - smůlu! To by asi stačilo ohledně popisu bitvy. Žádna taktika či plánovaní, tady se prostě jede bez ohledu na nic. Jestli máte samopal, vrták, bazuku, odstřelovač, granátomet je úplně jedno. Vždycky se vám podaří zabít alespoň někoho. Poté, co zemřete nebo přežijete, začíná další kolo a takhle se to točí pořád dokola.

Crossout testovací mapaCrossout bitevní pole

Odměny a Crafting vozidel

Za vyhrané bitvy opět získáváte body a peníze, za které můžete stávající vozidlo vylepšovat a nebo si zakoupit nový slot a mít další vozidlo. Vyhrané díly se vám hormadí a tak je můžete prodávat. A také vy můžete nakupovat různé věci od hráčů a věřte, že někdy jsou ceny doopravdy velmi nízké! Vámi vytvořená vozidla si můžete testovat na zkušební mapě, takže nikdy do boje nevjedete s něčím nefunkčním. Na testovací mapě se nachází NPC, která na vás útočí.

Shrnutí

Rychlá, akční, tvořivá a šílená hra - to je prostě Crossout. Hra je v současné době v beta verzi a přístup je povolen pouze uživatelům, kteří vyplní dotazník a poté jsou schváleni autory. Mezi negativa hry patří nesmyslná fyzika vozidel a opakující se odměny za bitvy. To se ale dá překousnout a hru vám můžu doporučit.

Autor: Zek

SCORE: 9.5/10

Rate this article
- 0 - 0


Comments


0 comments
23-Oct-2017

Elex Review

at: Elex
author: Olga Ivanova
category:

Elex is a brand new IP by Piranha Bytes. Following the studio's long-running formula of action single-player RPG, it delivers a challenging experience...

0 0
0
23-Oct-2017

Gold Rush: The Game Review

author: Benjamin Green
category:

Behold the majesty of Digging through Dirt Simulator 2017! A beautiful looking and sounding game that could have been great, this game is too bogged...

0 0
0
23-Oct-2017

Jydge Review (Switch)

at: JYDGE
author: Hrvoje Smoljic
category:

Release your inner cyborg cause it's time to bring order to the neon-lit city streets in Jydge. After Neon Chrome and Time Recoil, developer 10ton...

0 0
0
19-Oct-2017

Halloween in Crossout

at: Crossout
author: Jack Ulyatt
category:

The Halloween season has already begun in Crossout - the post-apocalyptic Action MMO. From October 19th through to November 9th, players will be able...

0 0
0
04-Oct-2017

Crossout - Dawn's Children Update and Access Packs

at: Crossout
author: Jack Ulyatt
category:

Developers, Targem Games, have a recently announced the 'Dawn's Children' update to Crossout which includes additional 'Access Packs' to the game....

0 0
0