Articles About Images Videos

League of Legends

(LoL) is a multiplayer online battle arena video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows and Mac OS X, inspired by the mod Defense of the... read more

MSI 2016 - Den 5

Author: patrikbruzek
09-May-2016

Category: Reportage

Stručné shrnutí pátého hracího dne Mid-Season Invitational, který se odehrává v Šhangai.

MSI 2016

Dnes proběhl pátý hrací den League of Legends Mid-Season Invitation. Celou událost a týmy jsme si lehce představili zde, takže se můžeme rovnou vrhnout na zápasy.

První zápas

byl zcela v režii domácích RNG, kteří celých 23 minut určovali tempo. Byla to zatím nejkratší hra celého turnaje. Tureckým SuperMassive se v této hře nedařilo a zůstávají tak na posledním místě v turnaji.

V zápase druhém

stáli proti sobě dva celky, které byly doposud na stejné pozici v turnaji. Vedení a celkovou výhru však pro sebe dokázali ukořistit američtí CLG, kteří po 37 minutách přehrávají Flash Wolves za stavu 13:9.

Třetí zápas

se naopak nevyvedl evropštím G2, kteří doposud nepodali nadějné výsledky. Svou sedmou hru prohrávají proti korejské špičce, která pokračovala ve své včerejší sérii výher. SKT T1 vyhrávají tuto velmi nevyrovnanou hru za stavu 19:4 po necelých 30 minutách.

zápas čtvrtý

mohl mít rychlý spád, jelikož se vedení hned od začátku ujali Flash Wolves, kteří neměli moc velké problémy se svým oponentem. Avšak se turečtí SuperMassive dokázali bránit celých 34 minut a dokázali udělat nakonec ještě napínavou hru. Sice skóre 3:10 tomu nenapovídá, ale podívaná byla krásná.

v pátém zápase

mohli G2 ukázat, že patří mezi světovou špičku. To se jim bohužel nepovedlo a po necelých 24 minutách podlehli svému oponentovi. CLG si svou sedmou výhru odnášejí právem a budou bojovat o světový pohár.

Šestý a poslední zápas dne

byl nejočekávanější v dnešním dni. Opět se potkali dva největší titáni. Domácí RNG s jedinou prohrou proti světové špičce SKT T1. Pouze ten lepší tým mohl vyhrát. V nejdelší a nejvyrovnanější hře celého turnaje odolávali nátlaku soupeře a po 54 minutách dokázali utvrdit svou světovou nadvládu korejští SKT T1, kteří vyhráli za stavu 17:24.

MSI 2016 Regions

Statistiky po pátém dni vypadají následovně:

Tým
RNG
CLGG2SKT T1FWSUP
Výhry872661
Prohry238449

Pokud se budete chtít podívat, jak jednotlivé zápasy probíhali, navštivte stránku lolesports.com, kde máte odkazy na podrobnější informace o hře a záznamy ze streamu.

V dnešním dni se rozhodovalo, kdo půjde dál do Knockout Stage a kdo půjde domů. Kdo bude proti sobě hrát v Bracketu se můžete podívat zde.

Odkaz na stručné shrnutí prvního dne máte zde.
Odkaz na stručné shrnutí druhého dne máte zde.
Odkaz na stručné shrnutí třetího dne máte zde.
Odkaz na stručné shrnutí čtvrtého dne máte zde.

Source:
http://www.lolesports.com/en_US/msi/msi_2016/schedule/groups/5
Rate this article
- 0 - 0


Comments


27-Jun-2017

App Match Updated Review

author: Hrvoje Smoljic
category:

You want to quickly find applications based on your interests and opinions on different topics? App Match has got you covered with an easy to use...

0 0
0
27-Jun-2017

The Sum of All Uncharteds

category:

Uncharted game director Escayg promises that the next installment will have a new sense of discovery, exploration and adventure. As the sum of all...

0 0
0
13-Jun-2017

Planet Nomads Giveaway

author: Dmytro Voloshyn
category:

Win a sci-fi sandbox game where you construct your own planetary fate. We have 10 keys for you worth $300 altogether! Building? Check! Exploration?...

0 0
0
24-Feb-2017

Team Liquid Holding Tryouts For Possible Lineup Changes

author: Steven Waynick
category:

After a less than stellar performance thus far, Team Liquid could be making some drastic changes to their lineup, including a possible role swap for...

0 0
0
14-Sep-2015

Support guide (Bronze/Silver edition)

author: Jaedong
category:

Role of somebody who dedicates most of his gold (if not all) to his team is often unwanted. I would say this trend has a reason. In more than 50%...

0 0
0