Articles About Images Videos

League of Legends

(LoL) is a multiplayer online battle arena video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows and Mac OS X, inspired by the mod Defense of the... read more

MSI 2016 - Den 3

Author: patrikbruzek
06-May-2016

Category: Reportage

Stručné shrnutí třetího hracího dne Mid-Season Invitational, který se odehrává v Šhangai.

MSI 2016

Dnes proběhl třetí hrací den League of Legends Mid-Season Invitational. Celou událost a týmy jsme si lehce představili zde, takže se můžeme rovnou vrhnout na zápasy.

pRVNÍmu ZÁPASu 

dominovali domácí RNG, kteří s výsledkem 10:3 porazili FW. Čínský celek neměl problémy se vypořádat se svým protihráčem a zápas ukončili po 34 minutách, kdy vyhráli důležitý teamfight u Barona a otevřel se jim push k nepřátelskému Nexusu.

v DRUHém ZÁPASe

mohli obhájit své jméno SKT T1, když nastoupili proti americkému celku. To se ovšem nestalo, neboť CLG byly na tuto hru dokonale připravení a obehrávají světového šampiona i přes to, že SKT T1 měli víc killů a víc goldů. Konec hry přišel po 44 minutách, kdy CLG se svým power-playem dokázali ukončit hru za stavu 16:19.

TŘETÍ ZÁPAS

byl začátkem spásy pro evropské zástupce, když vyhráli nad SUP. G2 dokázali vyhrát svůj první zápas, který byl velmi vyrovnaný. Věrní fanoušci už ztráceli naděje, ale v posledních minutách už bylo jasno. Turecký tým SuperMassive prohrává po 39 minutách svůj zápas se skórem 15:23.

ZÁPAS ČTVRTý

byl opět utrpení pro fanoušky SKT T1 a i pro hráče samotné. To, že prohráli svou čtvrtou hru v řadě, určitě zapůsobilo na psychiku hráčů. Moc tomu nepomohl ani fakt, že prohráli proti Flash Wolves, kteří se na začátku nezdáli jako favoriti na výhru. 40 minut a skóre 13:3 bylo pro korejské hráče nepovzbudivé.

PÁTÝ ZÁPAS

potvrdil rozjetý vlak CLG. Turecký tým neměl šanci oponovat americkému týmu, i přes pár povedených akcích. Pouze 30 minut stačilo k tomu, aby CLG ukončili tuto hru se stavem 19:9. Tímto si potvrdili pověst nejlepšího amerického týmu.

v ŠESTém A POSLEDNÍm ZÁPASu DNE

potvrdil domácí tým svou nadvládu nad tímto turnajem, kdy poráží G2 a odnášejí si tak svou šestou výhru v řadě. I přes to, že měli RNG problémy se svým protivníkem v early-game, dokázali využít svůj potenciál v late-game a vyhráli 12:5 po necelých 40 minutách.

MSI 2016 Regions
Statistiky po třetím dni vypadají následovně:

Tým
RNG
CLG
G2
SKT T1
FW
SUP
Výhry
6412
41
Prohry
0
2
5425

Pokud se budete chtít podívat, jak jednotlivé zápasy probíhali, navštivte stránku lolesports.com, kde máte odkazy na podrobnější informace o hře a záznamy ze streamu.

Třetí den nebyl moc příznivý korejskému celku SKT T1, neboť si dnes odnesli další 2 prohry. RNG opět potvrdili svoji velmoc a udrželi si své 100% winratio i po dnešním dnu. Zítra opět přineseme shrnutí ze čtvrtého dne, kde doufáme v návrat SKT T1 zpět na vrchol.

Odkaz na stručné shrnutí prvního dne máte zde.
Odkaz na stručné shrnutí druhého dne máte zde.

Source:
http://www.lolesports.com/en_US/msi/msi_2016/schedule/groups/3
Rate this article
- 0 - 0


Comments


23-Jun-2017

Nex Machina: Death Machine Review (PS4)

category:

Nex Machina: Death Machine takes twin stick shooting gameplay to the next level with non-stop shooting action from the moment you pick up the...

0 0
0
23-Jun-2017

Dead By Daylight Review (Xbox One)

author: Joshua Olivieri
category:

Bring on the horror! Dead By Daylight is every bit as good as the slasher films that inspired it, but that's not always a good thing. It's perfectly...

0 0
0
23-Jun-2017

Vidar Review

at: Vidar
author: Jake Mellor
category:

In Norse Mythology, Vidar was a god associated with vengeance. In English mythology, Vidar is an Indie game in which everybody dies- more often than...

0 0
0
24-Feb-2017

Team Liquid Holding Tryouts For Possible Lineup Changes

author: Steven Waynick
category:

After a less than stellar performance thus far, Team Liquid could be making some drastic changes to their lineup, including a possible role swap for...

0 0
0
14-Sep-2015

Support guide (Bronze/Silver edition)

author: Jaedong
category:

Role of somebody who dedicates most of his gold (if not all) to his team is often unwanted. I would say this trend has a reason. In more than 50%...

0 0
0