Articles About Images Videos

League of Legends

(LoL) is a multiplayer online battle arena video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows and Mac OS X, inspired by the mod Defense of the... read more


7.9
Page rating

MSI 2016 - Den 3

Author: patrikbruzek
06-May-2016

Category: Reportage

Stručné shrnutí třetího hracího dne Mid-Season Invitational, který se odehrává v Šhangai.

MSI 2016

Dnes proběhl třetí hrací den League of Legends Mid-Season Invitational. Celou událost a týmy jsme si lehce představili zde, takže se můžeme rovnou vrhnout na zápasy.

pRVNÍmu ZÁPASu 

dominovali domácí RNG, kteří s výsledkem 10:3 porazili FW. Čínský celek neměl problémy se vypořádat se svým protihráčem a zápas ukončili po 34 minutách, kdy vyhráli důležitý teamfight u Barona a otevřel se jim push k nepřátelskému Nexusu.

v DRUHém ZÁPASe

mohli obhájit své jméno SKT T1, když nastoupili proti americkému celku. To se ovšem nestalo, neboť CLG byly na tuto hru dokonale připravení a obehrávají světového šampiona i přes to, že SKT T1 měli víc killů a víc goldů. Konec hry přišel po 44 minutách, kdy CLG se svým power-playem dokázali ukončit hru za stavu 16:19.

TŘETÍ ZÁPAS

byl začátkem spásy pro evropské zástupce, když vyhráli nad SUP. G2 dokázali vyhrát svůj první zápas, který byl velmi vyrovnaný. Věrní fanoušci už ztráceli naděje, ale v posledních minutách už bylo jasno. Turecký tým SuperMassive prohrává po 39 minutách svůj zápas se skórem 15:23.

ZÁPAS ČTVRTý

byl opět utrpení pro fanoušky SKT T1 a i pro hráče samotné. To, že prohráli svou čtvrtou hru v řadě, určitě zapůsobilo na psychiku hráčů. Moc tomu nepomohl ani fakt, že prohráli proti Flash Wolves, kteří se na začátku nezdáli jako favoriti na výhru. 40 minut a skóre 13:3 bylo pro korejské hráče nepovzbudivé.

PÁTÝ ZÁPAS

potvrdil rozjetý vlak CLG. Turecký tým neměl šanci oponovat americkému týmu, i přes pár povedených akcích. Pouze 30 minut stačilo k tomu, aby CLG ukončili tuto hru se stavem 19:9. Tímto si potvrdili pověst nejlepšího amerického týmu.

v ŠESTém A POSLEDNÍm ZÁPASu DNE

potvrdil domácí tým svou nadvládu nad tímto turnajem, kdy poráží G2 a odnášejí si tak svou šestou výhru v řadě. I přes to, že měli RNG problémy se svým protivníkem v early-game, dokázali využít svůj potenciál v late-game a vyhráli 12:5 po necelých 40 minutách.

MSI 2016 Regions
Statistiky po třetím dni vypadají následovně:

Tým
RNG
CLG
G2
SKT T1
FW
SUP
Výhry
6412
41
Prohry
0
2
5425

Pokud se budete chtít podívat, jak jednotlivé zápasy probíhali, navštivte stránku lolesports.com, kde máte odkazy na podrobnější informace o hře a záznamy ze streamu.

Třetí den nebyl moc příznivý korejskému celku SKT T1, neboť si dnes odnesli další 2 prohry. RNG opět potvrdili svoji velmoc a udrželi si své 100% winratio i po dnešním dnu. Zítra opět přineseme shrnutí ze čtvrtého dne, kde doufáme v návrat SKT T1 zpět na vrchol.

Odkaz na stručné shrnutí prvního dne máte zde.
Odkaz na stručné shrnutí druhého dne máte zde.

Source:
http://www.lolesports.com/en_US/msi/msi_2016/schedule/groups/3
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0
24-Feb-2017

Team Liquid Holding Tryouts For Possible Lineup Changes

author: Steven Waynick
category:

After a less than stellar performance thus far, Team Liquid could be making some drastic changes to their lineup, including a possible role swap for...

0 0
0
14-Sep-2015

Support guide (Bronze/Silver edition)

author: Jaedong
category:

Role of somebody who dedicates most of his gold (if not all) to his team is often unwanted. I would say this trend has a reason. In more than 50%...

0 0
0