Articles About Images Videos

League of Legends

(LoL) is a multiplayer online battle arena video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows and Mac OS X, inspired by the mod Defense of the... read more


7.9
Page rating

MSI 2016 - Den 2

Author: patrikbruzek
05-May-2016

Category: News

Stručné shrnutí druhého hracího dne Mid-Season Invitational, který se odehrává v Šhangai.

MSI 2016

Dnes proběhl druhý hrací den League of Legends Mid-Season Invitational. Celou událost a týmy jsme si lehce představili včera, takže se můžeme rovnou vrhnout na zápasy.

v PRVNÍm ZÁPASe 

se opět projevila nesynergie mezi hráči G2, kteří po 30 minutách podlehli americkému celku. Hra byla už od začátku v režii CLG a skóre 18:4 to jen potvrzuje. Hned na začátek dne jsme dostali pěknou ukázku toho jak to dopadá, když je mezi hráči špatná komunikace.

Druhý zápas

byl nejvíce očekávaný ze všech. Dva titáni proti sobě. Nikdo nečekal, že domácí RNG dokáží přehrát tým, za které hraje nejlepší mid-lainer Faker a nejlepší marksman Bang, který si nehlídal pozice a často umíral v klíčových situacích. Za stavu 7:23 prohrávají SKT T1 svou první hru.

TŘETÍ ZÁPAS

měl pomalejší rozjezd, konec však byl rychlý. Flash Wolves vyhráli 2 teamfighty a to jim stačilo, aby si prorazili cestu k nepřátelskému Nexusu. Turecký tým nedokázal zastavit oponenty a po 30 minutách, za stavu 3:15 prohrávají svou třetí hru.

v ZÁPASe ČTVRtém,

byly G2 pod obrovským tlakem, jelikož měli již 3 prohry na svém kontě. Jejich šance na první výhru se rychle rozplynula, když se proti nim rozjel vlak s jménem RNG. Po necelých 35 minutách snažení prohrál evropský zástupce se skórem 5:16.

Pátý zápas

byl pro turecký tým spásou a neukončují dnešní den s 0% winratem. Supportovi Dumbledodgovi se totiž do rukou dostal Bard, kterého proti němu dokonce banovali i SKT T1. A není divu, že se ho obávali. Americký tým CLG nenašel odpověď na souhru SUP a prohrávají 9:24 po 33 minutách hry.

ŠESTÝ A POSLEDNÍ ZÁPAS DNE

byl smutný pro všechny fanoušky korejského týmu, který dnes prohrál svoji druhou hru. SKT T1 se nevzpamatovali z první prohry proti čínským RNG a Flash Wolves využili této příležitosti a vyhráli nad světovou špičkou 12:5. Korejský tým si odnesl svou

MSI 2016 Regions
Statistiky po druhém dni vypadají následovně:

Tým
RNG
CLG
G2
SKT T1
FW
SUP
Výhry
4
2
0
2
3
1
Prohry
0
2
4
2
1
3

Pokud se budete chtít podívat, jak jednotlivé zápasy probíhali, navštivte stránku lolesports.com, kde máte odkazy na podrobnější informace o hře a záznamy ze streamu.

Druhý den přinesl neočekávané závěry. Největší zklamání přišlo pro tým SKT T1 kteří dnes prohráli 2 zápasy. Evropští G2 také nejsou spokojeni s jejich výsledky, kdy zatím prohráli každý zápas. Uvidíme, jak se hráči připraví na zítřejší den. Můžeme jen doufat, že se z dnešních chyb poučí všichni.

Odkaz na stručné shrnutí prvního dne máte zde.

Source:
http://www.lolesports.com/en_US/msi/msi_2016/schedule/groups/2
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
20-Mar-2017

MCM Comic Con Birmingham March 2017 - How Was It?

author: Theo Crowshaw
category:

MCM Comic Con returned to Birmingham's NEC last weekend, bringing with it a plethora of celebrities, vendors, and attractions for their massive fan...

0 0
0
24-Feb-2017

Team Liquid Holding Tryouts For Possible Lineup Changes

author: Steven Waynick
category:

After a less than stellar performance thus far, Team Liquid could be making some drastic changes to their lineup, including a possible role swap for...

0 0
0
14-Sep-2015

Support guide (Bronze/Silver edition)

author: Jaedong
category:

Role of somebody who dedicates most of his gold (if not all) to his team is often unwanted. I would say this trend has a reason. In more than 50%...

0 0
0