Articles About Images Videos

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

is an open world sandbox ARPG set in the grim future, focusing on the powerful secret agents of the Imperium of Man. read more

7

Warhammer 40,000: Inquisitor - Zničitelnost prostředí

Author: PumpkinWithSoul
09-May-2016

Category: Video

Nový Warhammer 40,000: Inquisitor je tady a představuje se prvním trailerem, ukazujícím zničitelnost prostředí. Bude se jednat o střílečku z třetího pohledu ze světa Warhammeru, která bude dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox One. O vývoj se stará studio NeocoreGames, které má na svědomí třeba Van Helsing.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Hlavní postava

Video nám předvádí, jak propracované bude prostředí a jeho zničitelnost. Rozstřílet jde díky nově použitému enginu téměř vše. Krytí a schovávaní vám tedy na dlouho nevydrží a vy budete muset takticky využívat prostředí a jeho zničitelnost ve váš prospěch. Taktéž lze využívat při boji různé tvrdosti materiálů. Některé stěny, podpěry a krytí lze jednoduše prostřelit, jiné jsou odolnější. To samozřejmě záleží také na typu zvolené zbraně. 

Musím uznat, že takhle detailní model poškození jsem už dlouho neviděl. Je totiž opravdu radost vidět kusy plechu odtrhávající se od betonových konstrukcí a kulky prožírající si cestu skrze nepřátelské krytí. Už se nemůžu hry dočkat!
Source:
https://www.youtube.com
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0
13-Feb-2017

Public Alpha for Wh40K: Inquisitor - Martyr out now on PC

author: Dmytro Voloshyn
category:

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr. The War Has Begun! Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr public alpha is out now on PC.

0 0
0
07-Feb-2017

Public Alpha for Inquisitor - Martyr starts this Friday

author: Dmytro Voloshyn
category:

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr - Join the Inquisition!

0 0
0