Articles About Images Videos

Battlefield 5

is upcoming first-person shooter from Battlefield series made by EA Digital Illusions. read more


3.8
Page rating

Battlefield 5 - premiéra již v pátek!

Author: PumpkinWithSoul
04-May-2016

Category: News

Fanoušci vojenských stříleček jsou tento týden na pozoru. Tento pátek totiž bude představen nový a velmi očekávaný Battlefield 5.

Přesně ve 22:00 začne živý přenos, při kterém bude nová hra představena a zodpovězeny budou také otázky fanoušků. Sami jsme zvědaví, co se na nás chystá a jaká překvapení nás čekají.

Poslední titul z této série, jejíž kořeny započaly již v roce 2002, který nesl podtitul Hardline, se příliš nevyvedl a patřil mezi slabší kousky. Vývojáři z EA DICE si toho jsou vědomi a letošní díl by se měl opět vrátit ke klasické válce. Jestli půjde o moderní souboje stejně jako v Battlefieldech 3 a 4, nebo jestli se podíváme do historie, zůstává zatím nejasné. Je zde také možnost, že se hra přikloní na stranu Call of Duty a podíváme se do blízké budoucnosti. Nebudeme ale předbíhat a počkáme si do pátku.

Předchozí díly série si můžete zakoupit v našem eshopu.

Nezapomeňte sledovat odpočet premiéry.
Source:
http://www.battlefield.com/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0
03-May-2016

Battlefield 5 to be revealed Friday

category:

EA and Dice are getting ready to reveal the next Battlefield game on May 6th, set to take place with a live streamed debut on Twitch.

0 0
0