Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more

7.4

GDH Meetup #7 - České herní úspěchy

Author: Veronika
20-Apr-2016

Category: News

Dnes v 18 hodin máte jedinečnou možnost setkání s tvůrci světově úspěšných her Factorio a Space/Medieval Engineers v rámci dubnového GDH Meetupu.


Přijďte si poslechnout, jak vznikaly světově úspěšné hry Factorio a Space Engineers a Medieval Engineers, co je provázelo za strasti či úspěchy. Na dubnové setkání přijali pozvání hosté Tomáš Rampas a Tomáš Kozelek a Michal Kovařík.

Program akce:

18:30 - 19:30 - Tomáš Rampas (Keen Software House
Tomáš pracuje v herním průmyslu 5 let na pozici grafik a game designér pro společnost Keen Software House a podílel se na vývoji her Miner Wars 2081, Space Engineers a Medieval Engineers.

Space EngineersMedieval Engineers

19:45 - 21:00 - Tomáš Kozelek, Michal Kovařík (Factorio
Michal je programátor a živil se jako programátor dokud se nepustil do Factoria. Tomáš se programování a počítačům věnuje od dětství a profesní zkušenosti sbíral jak v Čechách, tak v Holandsku. K Factoriu ho přivedla touha udělat vlastní projekt a nostalgie pro herní simulace typu Transport Tycoon.

Přednášky budou v českém jazyce a samozřejmě velký prostor bude věnován následné debatě a dotazům na autory. Akce je otevřená pro širokou veřejnost a přístupná zdarma.Source:
https://www.facebook.com/events/775150669251501/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0