Articles About Images Videos

Crossout

is a post-apocalyptic vehicular combat MMO developed by Targem Games and is currently in development for the PC platform. read more

CROSSOUT vstupuje do uzavřeného betatestu.

Author: Veronika
06-Apr-2016

Category: News

Gaijin Entertainment a Targem Games oznámili, že jejich postapokalyptická akční MMO hra Crossout vstoupila do fáze uzavřeného betatestu.

Crossout v uzavřeném betatestu
Hra Crossout je představována jako postapokaliptická MMO hra s vozidly, ve které nenarazíte na dva stejné stroje. Vozidla ve hře si vytvářejí samotní hráči a mohou si dovolit vytvořit cokoliv, od rychlé buginy po těžké off-road vozidlo, co bude vyhovovat jejich bojovému stylu. Crossout nabízí při navrhování vozidel tisíce možností včetně možnosti zvolit tvar, obrnění, zbraně, podpůrné systémy a kosmetické doplňky. A pokud jde o bojovou vřavu, mají hráči také nespočet možností, jak svoje stroje vybavit. Bojové stroje mohou vyzbrojit celou řadou výbušných zbraní od řetězových pil přes vrtáky, kulomety až po raketomety, létající drony nebo generátory maskování.

V uzavřené betě budou hráči  bojovat na předměstí zničených měst, v opuštěných továrnách, v poušti a na zbrusu nové mapě s názvem Founders Canyon. Mapa je posetá skalami a zbytky obrovských soch, které vytváří bojiště plné překážek. Hráčům se tím naskytne příležitost využívat prostředí ve svůj prospěch a zkoušet odlišné taktiky boje.

Crossout beta screenshot 1Crossout beta screenshot 2

Tvůrci do hry zároveň přidali hráči vytvořené Leviathany, železná monstra, které mohou hráči sami navrhovat a konstruovat z dříve nasbíraných součástek a zbraní. Svého Leviathana pak mohou hráči vyslat do boje proti ostatním hráčům v PVE módech. Leviathané jsou jedním z nejdůležitějších prvků Crossoutu a mohou je vytvářet hráči, kteří získali dostatečné množství reputace a zkušeností v bitvách i při konstruování.

V průběhu celé beta fáze budou tvůrci hru pravidelně aktualizovat a rozšiřovat o nový obsah včetně plnohodnotné podpory všech momentálně dostupných modelů virtuální reality.

Crossout beta screenshot 3Crossout beta screenshot 4

Jak získám přístup do Betatetsu?

Přístup do uzavřené bety mohou hráči získat koupí balíčku předběžného přístupu. Připravené jsou tři typy balíčku a každý z nich obsahuje unikátní vozidlo a další bonusy včetně avatarů, vzácných barev a vzorů nebo in-game menu. Předměty z Founders balíčků se jejich majitelům po skončení uzavřené bety vrátí, aby je mohli opět používat v otevřené betě.

Všichni účastníci předešlých testovacích fází dostávají možnost se automaticky účastnit uzavřené bety.

Hráči, kteří se předchozích testů neúčastnili, o to mohou zápisem požádat na oficiálních stránkách hry (zápis jim automaticky nezajišťuje přístup do uzavřené bety, ale mohou být vylosováni do některé z dalších fází uzavřeného betatestu).

A samozřejmě tvůrci nezapomněli na nový Closed Beta Launch Trailer:

Source:
http://crossout.net/en/closedBetaTest
Rate this article
- 0 - 0


Comments


28-Jun-2017

Suker Punch New IP Still In The Works

category:

Kinda Funny member Greg Miller inquired about the status of the long-known new IP being worked on by Sucker Punch Productions. As expected, Yoshida...

0 0
0
28-Jun-2017

More WiiU Ports Heading To The Switch

category:

Nintendo's executive Reggie Fils-Aime recently stated that more revamped WiiU titles are heading to the Nintendo Switch console. After the successful...

0 0
0
28-Jun-2017

Valkyrie Drive Bhikkhuni Review

author: Dakotah Lilly
category:

After many Senran Kagura titles getting shoveled onto Steam, we finally have another series vying for attention on the storefront. Valkyrie Drive...

0 0
0
21-Oct-2016

Crossout major update ‘Knight Riders’

at: Crossout
author: Veronika
category:

Gaijin Entertainment and Targem Games have announced another major update for their vehicular combat Crossout, which is currently in late Closed Beta...

0 0
0
06-Apr-2016

Crossout entered Closed Beta

at: Crossout
author: Veronika
category:

Gaijin Entertainment and Targem Games announced that the post-apocalyptic vehicle combat MMO, Crossout, has now entered the Closed Beta.

0 0
0