Articles About Images Videos

Crossout

is a post-apocalyptic vehicular combat MMO developed by Targem Games and is currently in development for the PC platform. read more


6.3
Page rating

CROSSOUT vstupuje do uzavřeného betatestu.

Author: Veronika
06-Apr-2016

Category: News

Gaijin Entertainment a Targem Games oznámili, že jejich postapokalyptická akční MMO hra Crossout vstoupila do fáze uzavřeného betatestu.

Crossout v uzavřeném betatestu
Hra Crossout je představována jako postapokaliptická MMO hra s vozidly, ve které nenarazíte na dva stejné stroje. Vozidla ve hře si vytvářejí samotní hráči a mohou si dovolit vytvořit cokoliv, od rychlé buginy po těžké off-road vozidlo, co bude vyhovovat jejich bojovému stylu. Crossout nabízí při navrhování vozidel tisíce možností včetně možnosti zvolit tvar, obrnění, zbraně, podpůrné systémy a kosmetické doplňky. A pokud jde o bojovou vřavu, mají hráči také nespočet možností, jak svoje stroje vybavit. Bojové stroje mohou vyzbrojit celou řadou výbušných zbraní od řetězových pil přes vrtáky, kulomety až po raketomety, létající drony nebo generátory maskování.

V uzavřené betě budou hráči  bojovat na předměstí zničených měst, v opuštěných továrnách, v poušti a na zbrusu nové mapě s názvem Founders Canyon. Mapa je posetá skalami a zbytky obrovských soch, které vytváří bojiště plné překážek. Hráčům se tím naskytne příležitost využívat prostředí ve svůj prospěch a zkoušet odlišné taktiky boje.

Crossout beta screenshot 1Crossout beta screenshot 2

Tvůrci do hry zároveň přidali hráči vytvořené Leviathany, železná monstra, které mohou hráči sami navrhovat a konstruovat z dříve nasbíraných součástek a zbraní. Svého Leviathana pak mohou hráči vyslat do boje proti ostatním hráčům v PVE módech. Leviathané jsou jedním z nejdůležitějších prvků Crossoutu a mohou je vytvářet hráči, kteří získali dostatečné množství reputace a zkušeností v bitvách i při konstruování.

V průběhu celé beta fáze budou tvůrci hru pravidelně aktualizovat a rozšiřovat o nový obsah včetně plnohodnotné podpory všech momentálně dostupných modelů virtuální reality.

Crossout beta screenshot 3Crossout beta screenshot 4

Jak získám přístup do Betatetsu?

Přístup do uzavřené bety mohou hráči získat koupí balíčku předběžného přístupu. Připravené jsou tři typy balíčku a každý z nich obsahuje unikátní vozidlo a další bonusy včetně avatarů, vzácných barev a vzorů nebo in-game menu. Předměty z Founders balíčků se jejich majitelům po skončení uzavřené bety vrátí, aby je mohli opět používat v otevřené betě.

Všichni účastníci předešlých testovacích fází dostávají možnost se automaticky účastnit uzavřené bety.

Hráči, kteří se předchozích testů neúčastnili, o to mohou zápisem požádat na oficiálních stránkách hry (zápis jim automaticky nezajišťuje přístup do uzavřené bety, ale mohou být vylosováni do některé z dalších fází uzavřeného betatestu).

A samozřejmě tvůrci nezapomněli na nový Closed Beta Launch Trailer:

Source:
http://crossout.net/en/closedBetaTest
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
20-Mar-2017

MCM Comic Con Birmingham March 2017 - How Was It?

author: Theo Crowshaw
category:

MCM Comic Con returned to Birmingham's NEC last weekend, bringing with it a plethora of celebrities, vendors, and attractions for their massive fan...

0 0
0
21-Oct-2016

Crossout major update ‘Knight Riders’

at: Crossout
author: Veronika
category:

Gaijin Entertainment and Targem Games have announced another major update for their vehicular combat Crossout, which is currently in late Closed Beta...

0 0
0
06-Apr-2016

Crossout entered Closed Beta

at: Crossout
author: Veronika
category:

Gaijin Entertainment and Targem Games announced that the post-apocalyptic vehicle combat MMO, Crossout, has now entered the Closed Beta.

0 0
0