Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more

7.1

GDH Meetup #6 - Post Mortem: Brány Skeldalu: Sedm mágů

Author: Veronika
16-Mar-2016

Category: News

Šestý GDH Meetup bude 23. března hostit legendu herní scény Jindřicha Rohlíka z Napoleon Games, který pohovoří o jejich nejnovějším projektu Brány Skeldalu: Sedm mágů.


Před chvílí jsme obdrželi pozvánku na další akci, tentokrát s velmi zajímavým hostem Jindrou Rohlíkem. 23. března se uskuteční již šestý GDH Meetup v Praze v prostorách Impact Hubu. Ovšem pozor, tentokrát v jiném čase - začátek akce již v 18:30!

Hlavní host Jindřich Rohlík je legendou herní scény a tvorbě her se věnuje od roku 1994 pod hlavičkou Napoleon Games. Jejich nejnovějším projektem jsou Brány Skeldalu: Sedm mágů, pokračování kultovní RPG, které vyšlo 15. března v Early Access na Steamu.

"O tom, čemu všemu musely Napoleon Games čelit, když vznikala hra navazující na starý dobrý dungeon z konce 90tých let a jak se portuje hra určená pro mobilní zařízení na platformu PC", budou určitě hlavní témata jeho vyprávění.

Připojte se ke skupině zde https://www.facebook.com/groups/GDHPrague/ nebo sdílejte událost zde

Source:
https://www.facebook.com/events/610633305756382/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
27-Mar-2017

Mass Effect: Andromeda Review (PS4)

author: Hrvoje Smoljic
category:

Mass Effect Andromeda, the newest entry in the highly popular Mass Effect series, makes the journey to a new galaxy with a promise of a fresh start....

0 0
0