Articles About Images Videos

Game Dev Area

je nezávislá iniciativa pro podporu herního průmyslu v Jihomoravském kraji. read more

5.9

GAME ACCESS ‘16 - Mezinárodní konference herních vývojářů

Author: Veronika
09-Mar-2016

Category: News

Jedna z letošních hlavních událostí v oboru herního vývoje, Game Access ‘16, se bude konat 15. a 16. dubna v brněnském hotelu BobyCentrum.


Game Access ’16 představuje pro komunitu herních vývojářů jednu z letošních nejdůležitějších místních událostí. Dle pořadatelů se do Brna chystá řada mezinárodních hostů, kteří během přednášek a diskuzí návštěvníkům předají řadu svých zkušeností.

Konference proběhne od 15. do 16. dubna 2016 v krásném českém městě - dynamické metropoli s pulzujícím uměleckým životem - v hotelu Bobycentrum, který nabízí rozsáhlé konferenční prostory a mnoho volnočasových aktivit.

Náplní dvoudenní akce budou prezentace, přednášky, konference, diskuze, výměna kontaktů a nebude chybět ani závěrečná večerní párty.
Indie Expo a Game Access Awards

Nedílnou součástí konference bude také prezentace vývojářů Indie Expo. Zde mohou všichni začínající i zkušení herní vývojáři podrobit své projekty zpětné vazbě účastníků konference. Nejlepší z nich pak budou v jednotlivých kategoriích odměněni cenami během závěrečného slavnostního vyhlášení.

Mezi prvními přihlášenými projekty jsou například hry Planet Nomads od Craneballs, Layers of Fear od Bloober Team SA nebo Novus Inceptio od McMagic Productions.
Konferenci Game Access organizuje GameDev Area Czech ve spolupráci s Fineway Studios, JetDogs Studios a dalšími místními vývojáři jako součást iniciativy GameDev Area. Registrace na konferenci Game Access ’16 již probíhá na plné obrátky.

Vstupenky na konferenci lze zakoupit zde: http://game-access.com/cz/#tickets.
Podrobnější informace o programu naleznete na oficiálním webu: http://www.game-access.com/cz/
Pro další informace nebo máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat přímo organizátory: info@game-access.comSource:
game-access.com/cz
Rate this article
- 0 - 0


Comments


13-Jun-2017

Planet Nomads Giveaway

author: Dmytro Voloshyn
category:

Win a sci-fi sandbox game where you construct your own planetary fate. We have 10 keys for you worth $300 altogether! Building? Check! Exploration?...

0 0
0
28-Jun-2017

Wipeout: Omega Collection Review (PS4)

author: Jordan Middler
category:

The key to an excellent remaster is maintaining the gameplay that players love while adding improvements and refinements that recreate the magic from...

0 0
0
19-Jun-2017

Second Wartile Giveaway!

at: Wartile
author: Dmytro Voloshyn
category:

Our second Wartile giveaway is up and running! This time we offer you a chance to win 1 out of 15 keys. Aren't familiar with the game? Wartile is a...

0 0
0