Articles About Images Videos

Game Dev Area

je nezávislá iniciativa pro podporu herního průmyslu v Jihomoravském kraji. read more

4.4

GAME ACCESS ‘16 - Mezinárodní konference herních vývojářů

Author: Veronika
09-Mar-2016

Category: News

Jedna z letošních hlavních událostí v oboru herního vývoje, Game Access ‘16, se bude konat 15. a 16. dubna v brněnském hotelu BobyCentrum.


Game Access ’16 představuje pro komunitu herních vývojářů jednu z letošních nejdůležitějších místních událostí. Dle pořadatelů se do Brna chystá řada mezinárodních hostů, kteří během přednášek a diskuzí návštěvníkům předají řadu svých zkušeností.

Konference proběhne od 15. do 16. dubna 2016 v krásném českém městě - dynamické metropoli s pulzujícím uměleckým životem - v hotelu Bobycentrum, který nabízí rozsáhlé konferenční prostory a mnoho volnočasových aktivit.

Náplní dvoudenní akce budou prezentace, přednášky, konference, diskuze, výměna kontaktů a nebude chybět ani závěrečná večerní párty.
Indie Expo a Game Access Awards

Nedílnou součástí konference bude také prezentace vývojářů Indie Expo. Zde mohou všichni začínající i zkušení herní vývojáři podrobit své projekty zpětné vazbě účastníků konference. Nejlepší z nich pak budou v jednotlivých kategoriích odměněni cenami během závěrečného slavnostního vyhlášení.

Mezi prvními přihlášenými projekty jsou například hry Planet Nomads od Craneballs, Layers of Fear od Bloober Team SA nebo Novus Inceptio od McMagic Productions.
Konferenci Game Access organizuje GameDev Area Czech ve spolupráci s Fineway Studios, JetDogs Studios a dalšími místními vývojáři jako součást iniciativy GameDev Area. Registrace na konferenci Game Access ’16 již probíhá na plné obrátky.

Vstupenky na konferenci lze zakoupit zde: http://game-access.com/cz/#tickets.
Podrobnější informace o programu naleznete na oficiálním webu: http://www.game-access.com/cz/
Pro další informace nebo máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat přímo organizátory: info@game-access.comSource:
game-access.com/cz
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
27-Mar-2017

Mass Effect: Andromeda Review (PS4)

author: Hrvoje Smoljic
category:

Mass Effect Andromeda, the newest entry in the highly popular Mass Effect series, makes the journey to a new galaxy with a promise of a fresh start....

0 0
0