Articles About Images Videos

ROCCAT

navrhuje nejlepší herní výrobky na světě. Společnost byla založena v Hamburgu v roce 2007. read more

8.1

ROCCAT - klávesnice MK FX

Author: PumpkinWithSoul
03-Feb-2016

Category: News

Společnost ROCCAT přináší nový přírustek do výbavy všech zapálených hráčů. Herní klávesnice MK FX by měla být v současnosti jedna z nejlepších klávesnic na trhu.

Informace jsou přebrány z tiskové zprávy společnosti Roccat:

Klávesnice je obdařena řadou skvělých nových funkcí, jako třeba 14,8 miliony RGB osvětlení kláves. Pro upravení dle potřeby uživatele je obdařena přepínačem Cherry MX, procesorem ARM a swarm software ovladačem přímo od společnosti ROCCAT.

Osvětlení je přizpůsobitelné a to rovnou ve dvou režimech - uživatelském a předvoleném. Lze přidat speciální efekty až v 16,8 miliónech barvách. Klávesnice také podporuje AlienFX a díky tomu přináší světelné efekty, které jsou u her k dispozici. Lze modifikovat klávesy, snížit intenzitu jasu a přidávat další zajímavá nastavení. Vše lze konfigurovat rychle a intuitivně. Společnost se tímto tahem snaží přinést intuitivní uživatelské rozhraní pro hráče.

Vše je obdařeno dvěma silnými procesory 32-bit ARM Cortex Ryos. Vzhledem k tomu, že je MCU tak výkonný, není ani jedna funkce obětovaná výkonu.

MK FX taktéž disponuje 2 MB flash pamětí sloužící pro uložení uživatelských konfigurací díky které provádí všechny stisky kláves a maker v reálném čase bez opoždění.

CHERRY® MX je odolný spínač, který vydrží až neuvěřitelných 50 miliónů stisknut, a s laserem vypálenými, UV potaženými klávesami, se nemusíte obávat přílišného opotřebení.

Klávesnice MK FX horní pohled

klávesnice MK FX - profil

klávesnice MK FX přední strana
Rate this article
- 0 - 0


Comments


19-Jun-2017

Second Wartile Giveaway!

at: Wartile
author: Dmytro Voloshyn
category:

Our second Wartile giveaway is up and running! This time we offer you a chance to win 1 out of 15 keys. Aren't familiar with the game? Wartile is a...

0 0
0
23-Jun-2017

Nex Machina: Death Machine Review (PS4)

category:

Nex Machina: Death Machine takes twin stick shooting gameplay to the next level with non-stop shooting action from the moment you pick up the...

0 0
0
23-Jun-2017

Dead By Daylight Review (Xbox One)

author: Joshua Olivieri
category:

Bring on the horror! Dead By Daylight is every bit as good as the slasher films that inspired it, but that's not always a good thing. It's perfectly...

0 0
0