Articles About Images Videos

ROCCAT

navrhuje nejlepší herní výrobky na světě. Společnost byla založena v Hamburgu v roce 2007. read more

8.2

ROCCAT - klávesnice MK FX

Author: PumpkinWithSoul
03-Feb-2016

Category: News

Společnost ROCCAT přináší nový přírustek do výbavy všech zapálených hráčů. Herní klávesnice MK FX by měla být v současnosti jedna z nejlepších klávesnic na trhu.

Informace jsou přebrány z tiskové zprávy společnosti Roccat:

Klávesnice je obdařena řadou skvělých nových funkcí, jako třeba 14,8 miliony RGB osvětlení kláves. Pro upravení dle potřeby uživatele je obdařena přepínačem Cherry MX, procesorem ARM a swarm software ovladačem přímo od společnosti ROCCAT.

Osvětlení je přizpůsobitelné a to rovnou ve dvou režimech - uživatelském a předvoleném. Lze přidat speciální efekty až v 16,8 miliónech barvách. Klávesnice také podporuje AlienFX a díky tomu přináší světelné efekty, které jsou u her k dispozici. Lze modifikovat klávesy, snížit intenzitu jasu a přidávat další zajímavá nastavení. Vše lze konfigurovat rychle a intuitivně. Společnost se tímto tahem snaží přinést intuitivní uživatelské rozhraní pro hráče.

Vše je obdařeno dvěma silnými procesory 32-bit ARM Cortex Ryos. Vzhledem k tomu, že je MCU tak výkonný, není ani jedna funkce obětovaná výkonu.

MK FX taktéž disponuje 2 MB flash pamětí sloužící pro uložení uživatelských konfigurací díky které provádí všechny stisky kláves a maker v reálném čase bez opoždění.

CHERRY® MX je odolný spínač, který vydrží až neuvěřitelných 50 miliónů stisknut, a s laserem vypálenými, UV potaženými klávesami, se nemusíte obávat přílišného opotřebení.

Klávesnice MK FX horní pohled

klávesnice MK FX - profil

klávesnice MK FX přední strana
Rate this article
- 0 - 0


Comments


0 comments
19-Oct-2017

Zero Escape: Zero Time Dilemma Review (PS4)

author: Nick Banks
category:

In Zero Time Dilemma, the player is tasked with helping nine victims survive a sick game of death, set up by the mysterious Zero. Set in an...

0 0
0
18-Oct-2017

Rogue Trooper Redux Review (PS4)

author: Michael Keener
category:

Rogue Trooper Redux is a remaster of a 2006 game, where players take control of blue genetically grown infantryman on a mission to exact revenge on a...

0 0
0
19-Oct-2017

Party Hard Tycoon Preview

category:

Set up your very own clubs and party locations, pleasing different crowds of people at every venue. Buy speakers, decorations, and food to keep your...

0 0
0