Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more

7.1

GDH Meetup #4 - Herní projekty studentů MFF UK

Author: Veronika
19-Jan-2016

Category: News

Již zítra 20.1.2016 se uskuteční letošní první GDH Meetup, který představí studentskou tvorbu.

GDH MEETUP 4

V pořadí již čtvrtý GDH meetup představí výsledky letošního kurzu Vývoje počítačových her na MFF UK, ve kterém týmy studentů vytváří herní prototypy. 

Prezentované projekty

  • Journey home - Václav Čamra (ČR)

  • EINSAMKEIT - Peter Škrlj (Slovinsko)

  • Charles Bridge - Jan Šnábl (ČR) TimeLapsus - Matouš Kozma (ČR)

  • Swappie - Erdi Izgi (Turecko)

  • Patternopolis - Martin Franců (ČR)

  • The Cell - Peter Hrinčár (ČR)

  • Cellular - Matěj Račinský (ČR)


Máte také jedinečnou šanci setkat se s jejich mentory, veterány herního vývoje ze studijí Warhorse studio, Bohemia Interactive, Bohemia Interactive Simulations, Mingle Games, Silicon Jelly, Hyperbolic Magnetism, Empty keys či Centauri productions. Přijďte a zapojte se s nimi do debaty, jak by mělo vypadat studium vývoje počítačových her u nás. Jak se vyvíjí hry? Co je k tomu potřeba znát? Co byste očekávali od vysokoškoláka s diplomem "herní vývojář", že bude umět?

Image title

Vývoj počítačových her ZS 2015/16 

Kurz nabízí komplexní pohled na problematiku vývoje počítačových her, počínaje AAA hrami a konče casual games. Pokrývá jak programování, tak designování her, i problematikou řízení většího týmu. Kurz je vypisován zároveň pro studenty MFF UK, FF UK, UMPRUM, AMU, FDULS a dalších fakult. Studenti budou hodnoceni za to, že v 2-4 členném týmu nadesignují a naimplementují vlastní malou hru. Každý tým bude mít jak studenty MFF, tak FF UK a ideálně i UMPRUM, FDULS nebo AMU. 

Vystoupí i zvaní hosté z herního průmyslu.Hlavní části kurzu jsou vyučovány experty z oboru a to Otakar Niederem (Bohemia Interactive Simulations) a Martinem Klímou (Warhorse Studios) a Milenou Koljenšič (Gamajun Games). Za MFF UK se na kurzu podílejí Jakub Gemrot a Cyril Brom.
Source:
https://www.facebook.com/events/1047393221992117/
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
27-Mar-2017

Mass Effect: Andromeda Review (PS4)

author: Hrvoje Smoljic
category:

Mass Effect Andromeda, the newest entry in the highly popular Mass Effect series, makes the journey to a new galaxy with a promise of a fresh start....

0 0
0