Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more


7.4
Page rating

GDH Meetup #3 - Boj s cheatery a mír s vývojem

Author: Veronika
30-Dec-2015

Category: News

V pořadí již třetí GDH meetup se nesl v duchu techničtějších témat přednesených Eugenem Hartonem z Bohemia Interactive a Jurajem Ďuďákem aktuálně z teamu Charged Monkey.

Image title

Třetí předvánoční GDH meetup se uskutečnil 16.prosince 2015. V duchu techničtějších témat jsme se dověděli, jak se v Bohemia Interactive vývojáři vypořádávají s cheatery a jak lze efektivním a inovativním směrem vyvíjet software po vzoru Facebooku. 


★ Once a Cheater Always a Cheater: Gotta Catch`Em All! 

Vývojáři her odolávají soustavnému tlaku podvodníků. Ve světe early accessů a modování, free-to-play a multiplayerových her se z cheatingu stal krutý byznys, který svými důsledlky ovlivňuje množství her a často nutí vývojáře k tvrdým rozhodnutím. 

Jaké jsou možnosti prevence a ochrany? Právní důsledky? Jak se bojuje s cheatery v Bohemce? To prozradil první host večera Eugen.


Eugen Harton

Eugen Harton


pracuje již témeř 2 roky v Bohemia Interactive, kde začínal jako inženýr v týmu vývojářů DayZ Standalone. Po přesunu do produkce s fokusem na deployment a mastering řeší horká témata kolem early accessu, modů a cheatování. 

Předtím působil kromě jiného jako CTO a senior engineer na Slovensku ve firmách jako Pixelfederation, IBM, DWC, Slovanet.Cesta tam a zase zpátky - Best practices from world’s largest startup for game indies

Jak může nejen malý, ale dokonce i největší startup světa fungovat vysoce inovativně a neztratit efektivitu a produktivitu? Juraj se s námi podělil o zkušenosti s vývojem softwaru v USA a Evropě a s postupy vhodnými (nejen) pro herní startupy.


Juraj Ďuďák

Juraj Ďuďák


aka wassil studoval na FMFI UK v Bratislavě. Poté vyzkoušel 3 herní studia, než jej draftoval Facebook a přesunul se do Silicon Valley, kde v největším startupu světa pracoval na platformě pro herní vývojáře. 

V současnosti vyvíjí vlastní hru a pracuje pro Charged Monkey.


Source:
https://www.facebook.com/events/108158979554670/
Rate this article
- 1 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
20-Mar-2017

MCM Comic Con Birmingham March 2017 - How Was It?

author: Theo Crowshaw
category:

MCM Comic Con returned to Birmingham's NEC last weekend, bringing with it a plethora of celebrities, vendors, and attractions for their massive fan...

0 0
0