Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more

7

GDH Meetup #1 - Mobilní hry od casual po hardcore

Author: Veronika
29-Dec-2015

Category: News

Game Dev Hub a České Hry spustili sérii pravidelných měsíčních setkání herních vývojářů. První akce pod názvem Game Dev Hub Meetups se uskutečnila 14.října 2015.

Image title

Game Dev Hub Meetups jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí s cílem vytvořit silnou komunitu herních tvůrců ve střední a východní Evropě. 

Setkání zaštiťují společnosti Game Dev Hub a České Hry a konají se v prostorách Impact Hubu za podpory společnosti Microsoft.

Historicky první setkání se uskutečnilo 14.října 2015 s podtitulem: Mobilní hry od casual po hardcore. Speciální překvapením prvního setkání bylo představení 4 projektů, které vznikají právě v prostorách Game Dev Hubu Praha.

Týmy About Fun, Fun 2 Robots, Mingle Games a Charged Monkey návštěvníky provedli zákulisím svých projektů a podělili se s nimi o zkušenosti s aplikováním klíčových designérských rozhodnutí, ale i s běžnými strastmi vývojářů. 

Speakers 

Image title

Image title


Image title


Image title
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

30-Mar-2017

Torment: Tides of Numenera giveaway (3 keys, all platforms)

author: KeenGamer
category:

Win the spiritual successor to the legendary RPG Planescape: Torment in our giveaway! Immerse yourself in a single-player, isometric, story-driven RPG...

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0