Articles About Images Videos

Ratchet & Clank

is a series of adventure games developed by Insomniac Games. It features a comic duo of Ratchet, a Lombax mechanic, and Clank, a small sentient robot. read more


6.2
Page rating

Ratchet & Clank: Promeňte nepřátele v pixely!

Author: treezy
20-Sep-2015

Category: News

Zbraň v novém Ratchet & Clank promění nepřátele do 8bitové podoby.

Insomniac Games momentálně vyvíjí remake prvního dílu Ratchet & Clank. Ten by měl vyjít na jaře 2016 společně s filmem, na kterém je remake založen. Hra představí novou a zajímavou zbraň, která bude nepřátele měnit do 8bitové podoby.

The PixelizerSérie Ratchet & Clank je známá pro širokou škálu různorodých zbraní. Skrze sérii si můžete zastřílet z klasických blasterů nebo házet bomby, střílet kolem sebe smrtící elektřinu, měnit nepřátele v kuřata, a konečně, odpalovat rakety za doprovodu Dvořákovy Novosvětské. Kromě těchto a mnoha jiných klasických prvků se v nejnovějším Ratchetovi objeví nová zbraň vytvořena na zajímavém konceptu. Jmenuje se The Pixelizer (tedy Pixelátor) a jak její název napovídá, bude měnit nepřátele v pixely.

The Pixelizer funguje jako brokovnice a zásahem přemění nepřátele v 8bitové postavy. Projektily zbraně jsou světle zelené a vycházejí z něčeho, co vypadá jako zelená počítačová obrazovka. Zbraň se nasazuje přímo na Ratchetovu pravou ruku a vleze se do ní 12 nábojů. Ještě se neví, jak půjde zbraň ve hře získat. Podle Insomniac Games pro ně bylo vytvoření efektu Pixelizeru největší výzvou.

Efekt vypadá zajímavě a v ostré grafice hry se vynímá velmi dobře. Pixelizer můžete vidět v akci v tomto sedmiminutovém gameplay videu.
Rate this article
- 0 - 0


Comments


Other articles

22-Mar-2017

Win Northgard in our Giveaway! We have 10 keys worth $199.

at: Northgard
author: KeenGamer
category:

Do you like Vikings? Strategy games? Perfect gameplay, graphics and sounds? Then you must win Northgard in our giveaway! Or at least try :-).

0 0
0
15-Mar-2017

NVIDIA: Pitch Your VR & AR Ideas for a Chance to Win $30k

author: Veronika
category:

NVIDIA is kicking off a showcase allowing interested professionals to get their hands on the latest AR and VR technology, and to meet with their peers...

0 0
0
23-Mar-2017

LawBreakers Preview

author: Nic Gannucci
category:

We recently got to try out the Beta for the high octane, gravity defying 'LawBreakers' from 'Boss Key productions'. Find out how it lives up those...

0 0
0
13-Jun-2016

Ratchet & Clank Review

author: Asa Jarrett
category:

The AAA game that proves that classic gameplay is not dead and that developers know nothing about what people want in their video games. This new...

0 0
0
11-Apr-2016

Watch the first 20 minutes of Ratchet & Clank

author: Dmytro Voloshyn
category:

The 20-minute video, with Insomniac’s James Stevenson as a guest, shows the gameplay of Ratchet & Clank on PS4. The game comes out this month.

0 0
0