Articles About Images Videos

ROCCAT

navrhuje nejlepší herní výrobky na světě. Společnost byla založena v Hamburgu v roce 2007. read more

6.6

Vylepšená podložka ROCCAT Taito je ode dneška v prodeji

Author: Veronika
13-Oct-2016

Category: News

Společnost ROCCAT Studios vylepšila oblíbenou podložku Taito unikátním povrchem a optimalizovala rychlost pro přesný pohyb myši. Podložka připravená pro rok 2017 je ode dneška v prodeji a je dostupná ve čtyřech velikostech.

vylepšená podložka ROCCAT Taito
Společnost ROCCAT Studios vylepšila oblíbenou podložku Taito a připravila ji na rok 2017. Unikátní povrch Nano-Matrix byl optimalizovaný tak, aby poskytoval ještě vyšší úroveň přesnosti. Dokonalé sledování pohybu myši a hladké klouzání jsou vlastnosti podložek série Taito 2017, které nabízí maximální kontrolu, konzistenci a výkon bez ohledu na hru, kterou hrajete.

Podložka Taito je vyrobená z nejkvalitnějších vláken, která jsou nejenom velmi odolná, ale zároveň optimalizují rychlost a citlivost myši. Povrch Nano-Matrix poskytuje hladký pohyb do všech směrů. Pogumovaná spodní strana podložky Taito byla také vylepšená. Má nyní lepší přilnavost, což zaručuje, že
podložka nebude po stole klouzat. A jako obvykle, elektrizující modrá barva Roccat je výrazným vizuálním
doplňkem na stole každého hráče.

podložka Taito ve čtyřech velikostech
Podložka Taito se prodává ve čtyřech velikostech, aby vyhověla hernímu stylu a možnostem každého hráče. V čele nabídky je gigantická XXL-Wide- Edition ve velikosti 900 x 300 mm. Taito je ale dostupná i ve velikostech King Size (455 x 370 mm), Midi (400 x 320 mm) a Mini (265 x 210 mm). Všechny podložky Taito jsou 3 mm tlusté a každému hráči nabízí maximální uživatelský komfort.Source:
http://www.roccat.org/en-US/Products/Gaming-Mousepads/Taito-Series/Taito-2017/
Newsletter
Rate this article
- 0 - 0

CommentsBack

Other articles