Articles About Images Videos

Koudyho Kecy

Moje názory, hodnocení a další kravinky na filmy, hry, seriály a vlastně úplně na vše. read more

1.5

Nová expanze v Hearthstone!

Author: Koudy
04-May-2016

Category: News

Po dlouhém čekání kdy vyšla expanze "The Grand Tournament" jsme se konečně dočkali další! Přibyly nejen legendární karty, card backy a plno dalších karet, ale i nová hrací deska!


Jak už to tak bývá zvykem většinou se vždy dočkáme nového updatu naších oblíbených her. Někdy je to každý rok, ale někdy déle. Ale v případě karetní hry hearthstone to je kolem sedmi měsícu, u prozatím všech 3 expanzí, které k nám přišly. V každé z těch tří expanzí jsme se dočkali nového obsahu. Ale teď už pojďme přímo na tu nejnovější expanzi. A to "Whispers of the Old Gods".

Jak už název vypovídá jedná se o návrat starých bohů ze hry World of Warcraft (momentálně si nevybavuji že by ve Warcraftu byl C'Thun a další). Mohli jsme je najít v dungeonech jako Ahn'Qiraj, kde byl C'Thun posledním bossem tohoto 40man raidu. No ale teď už zpět k Hearthstone. Po updatu na novou expanzi a následném připojení do hry vás Blizzard odmění pěkným dárkem. Dostanete totíž 3 balíčky karet z nové expanze, legendárního 8/8 C'Thuna (a to je pouze 1. ze 12 nových legendárních karet), a dvě kopie karty Beckoners of Evil. A navíc dostanete quest ve kterém musíte vyhrát dvě bitvy v klasickém modu pro dalších 5 balíčků, a poté dalších 7 bitev opět pro 5 balíčků. A jeden card back na karty (mám pocit že to je hogger, jelikož jsem ho dostal já i můj kamarád), nicméně jsou zde dva nové

Kromě nových karet a doplňkových úprav jsme se dočkali také nové mapy. No a jelikož už je tak nějak zvykem, že všechno zlé se dotkne hlavně Stormwindu (Hlavní město alliance). Tak ani zde tomu není jinak. Ovšem těžko říct zda je tohle horší než deathwing nebo ne. Nicméně všechny budovy jsou prolezlé chapadly, které jsou symbolem nové expanze. Popravdě doufám že stormwind tohle nečeká i ve hře World of Warcraft v nadcházejícím Legionu. Jako zarytého alíka by mě to dost naštvalo. A nebojte se, o starý Stormwind nepříjdete, jelikož můžete hrát jak v originálním tak přepracovaném stormwindu.Source:
http://hearthstone.gamepedia.com
Rate this article
- 0 - 0

CommentsBack

Other articles