Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more

7.1

GDH Meetup #7 - České herní úspěchy

Author: Veronika
20-Apr-2016

Category: News

Dnes v 18 hodin máte jedinečnou možnost setkání s tvůrci světově úspěšných her Factorio a Space/Medieval Engineers v rámci dubnového GDH Meetupu.


Přijďte si poslechnout, jak vznikaly světově úspěšné hry Factorio a Space Engineers a Medieval Engineers, co je provázelo za strasti či úspěchy. Na dubnové setkání přijali pozvání hosté Tomáš Rampas a Tomáš Kozelek a Michal Kovařík.

Program akce:

18:30 - 19:30 - Tomáš Rampas (Keen Software House
Tomáš pracuje v herním průmyslu 5 let na pozici grafik a game designér pro společnost Keen Software House a podílel se na vývoji her Miner Wars 2081, Space Engineers a Medieval Engineers.

Space EngineersMedieval Engineers

19:45 - 21:00 - Tomáš Kozelek, Michal Kovařík (Factorio
Michal je programátor a živil se jako programátor dokud se nepustil do Factoria. Tomáš se programování a počítačům věnuje od dětství a profesní zkušenosti sbíral jak v Čechách, tak v Holandsku. K Factoriu ho přivedla touha udělat vlastní projekt a nostalgie pro herní simulace typu Transport Tycoon.

Přednášky budou v českém jazyce a samozřejmě velký prostor bude věnován následné debatě a dotazům na autory. Akce je otevřená pro širokou veřejnost a přístupná zdarma.Source:
https://www.facebook.com/events/775150669251501/
Rate this article
- 0 - 0

CommentsBack

Other articles