Articles About Images Videos

Game Dev Hub Meetups

jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí. read more

7.2

GDH Meetup #3 - Boj s cheatery a mír s vývojem

Author: Veronika
30-Dec-2015

Category: News

V pořadí již třetí GDH meetup se nesl v duchu techničtějších témat přednesených Eugenem Hartonem z Bohemia Interactive a Jurajem Ďuďákem aktuálně z teamu Charged Monkey.

Image title

Třetí předvánoční GDH meetup se uskutečnil 16.prosince 2015. V duchu techničtějších témat jsme se dověděli, jak se v Bohemia Interactive vývojáři vypořádávají s cheatery a jak lze efektivním a inovativním směrem vyvíjet software po vzoru Facebooku. 


★ Once a Cheater Always a Cheater: Gotta Catch`Em All! 

Vývojáři her odolávají soustavnému tlaku podvodníků. Ve světe early accessů a modování, free-to-play a multiplayerových her se z cheatingu stal krutý byznys, který svými důsledlky ovlivňuje množství her a často nutí vývojáře k tvrdým rozhodnutím. 

Jaké jsou možnosti prevence a ochrany? Právní důsledky? Jak se bojuje s cheatery v Bohemce? To prozradil první host večera Eugen.


Eugen Harton

Eugen Harton


pracuje již témeř 2 roky v Bohemia Interactive, kde začínal jako inženýr v týmu vývojářů DayZ Standalone. Po přesunu do produkce s fokusem na deployment a mastering řeší horká témata kolem early accessu, modů a cheatování. 

Předtím působil kromě jiného jako CTO a senior engineer na Slovensku ve firmách jako Pixelfederation, IBM, DWC, Slovanet.Cesta tam a zase zpátky - Best practices from world’s largest startup for game indies

Jak může nejen malý, ale dokonce i největší startup světa fungovat vysoce inovativně a neztratit efektivitu a produktivitu? Juraj se s námi podělil o zkušenosti s vývojem softwaru v USA a Evropě a s postupy vhodnými (nejen) pro herní startupy.


Juraj Ďuďák

Juraj Ďuďák


aka wassil studoval na FMFI UK v Bratislavě. Poté vyzkoušel 3 herní studia, než jej draftoval Facebook a přesunul se do Silicon Valley, kde v největším startupu světa pracoval na platformě pro herní vývojáře. 

V současnosti vyvíjí vlastní hru a pracuje pro Charged Monkey.


Source:
https://www.facebook.com/events/108158979554670/
Rate this article
- 1 - 0

CommentsBack

Other articles